Dziś mamy 6 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2019

Sukces szczypiornistek z Kcyni. Zawodniczki zwyciężyły w turnieju

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

Zawodniczki MLUKS Orlik Kcynia wystąpiły w XXII memoriale # Krzysztofa Kaźmierczaka w Gołańczy.

Rywalkami naszych szczypiornistek były drużyny z Budzynia, Piły i Gołańczy. Szczypiornistki z Kcyni wygrały kolejno rywalizację z Budzyniem 10-8, Piłą 18-2, a w ostatnim meczu pokonały Gołańcz 18-7 i zostały zwycięzcami tegorocznego memoriału. Razem z pucharem za I miejsce do Kcyni dotarły wyróżnienia indywidualne:

- najlepszą bramkarką turnieju została Aleksandra Puławska, najlepszą strzelczynią została Emilia Łyszczarz, nagrodą dodatkową wyróżniona została Daria Walentowska, a najlepszą zawodniczką została Marysia Kutka, która tym razem grała w drużynie swojej szkoły z Gołańczy (w meczu z Budzyniem Marysia grała razem z nami). Serdecznie gratulujemy!

Skład: Aleksandra Puławska(br), Emilia Łyszczarz (10), Daria Walentowska (9), Marysia Kutka (6), Kinga Białachowska (5), Maja Michalska (5), Patrycja Hallas (5), Martyna Kuś (5), Iga Wiśniewska (2), Wiktoria Zagórska. Trener Bartek Łyszczarz.

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40. roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)