Dziś mamy 28 września 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2019

Sukces szczypiornistek z Kcyni. Zawodniczki zwyciężyły w turnieju

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

Zawodniczki MLUKS Orlik Kcynia wystąpiły w XXII memoriale # Krzysztofa Kaźmierczaka w Gołańczy.

Rywalkami naszych szczypiornistek były drużyny z Budzynia, Piły i Gołańczy. Szczypiornistki z Kcyni wygrały kolejno rywalizację z Budzyniem 10-8, Piłą 18-2, a w ostatnim meczu pokonały Gołańcz 18-7 i zostały zwycięzcami tegorocznego memoriału. Razem z pucharem za I miejsce do Kcyni dotarły wyróżnienia indywidualne:

- najlepszą bramkarką turnieju została Aleksandra Puławska, najlepszą strzelczynią została Emilia Łyszczarz, nagrodą dodatkową wyróżniona została Daria Walentowska, a najlepszą zawodniczką została Marysia Kutka, która tym razem grała w drużynie swojej szkoły z Gołańczy (w meczu z Budzyniem Marysia grała razem z nami). Serdecznie gratulujemy!

Skład: Aleksandra Puławska(br), Emilia Łyszczarz (10), Daria Walentowska (9), Marysia Kutka (6), Kinga Białachowska (5), Maja Michalska (5), Patrycja Hallas (5), Martyna Kuś (5), Iga Wiśniewska (2), Wiktoria Zagórska. Trener Bartek Łyszczarz.

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)