Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

Stawiło się około 100 zawodników. Rywalizowali w duchu sportowym

fot. Leszek Jaśkowiak

fot. Leszek Jaśkowiak

Dnia 27 czerwca 2020 roku KSSK GWARD we współpracy z Starostwem# w Nakle nad Notecią przeprowadził na terenie strzelnicy sportowej w Szubinie, zawody strzeleckie w konkurencjach pistolet 9 mm centralnego zapłonu 25 m, karabin boczny zapłon 50 m, oraz strzelba.

Zawody były kwalifikowane do kalendarza P.Z.S.S , których celem jest między innymi:
• integracja środowisk
• popularyzacja strzelectwa sportowego,
• wyłonienie najlepszych zawodników i zespołów

W zawodach wzięło udział około 100 osób w komunikacie są osoby które posiadają licencje zawodnicze, strzelców którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą. Najlepsze wyniki osiągnęli:

Karabin 5.6mm 50m
Ptasznik Jerzy - GWARD Kwidzyn - 99
Mierwiński Rafał - ZAWISZA Bydgoszcz - 98
Fijołek Mateusz - GWARD Kwidzyn – 98

Pistolet 9mm 25m
Fijołek Mateusz - GWARD Kwidzyn - 63
Brzykcy Robert - GWARD Kwidzyn -63
Godawa Piotr - GWARD Kwidzyn -62

Strzelba
Czaja Przemysław -TE Inowrocław -2.31
Nowicki Dawid - GWARD Kwidzyn - 3.51
Godawa Piotr - GWARD Kwidzyn - 4.60

Wyniki pozostałych zawodników są w komunikacie w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego i na stronie KSSK GWARD na portalach internetowych, społecznościowych.

Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy, koszulki z logotypem GWARD oraz „puchary” organizator zapewnił dla wszystkich ciepły posiłek - kiełbaska z grilla.

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę sportową w Szubinie 18.lipca 2020 r konkurencja pistolet , karabin, strzelba zachęcamy wszystkich do udziału w nich.


Materiał: Leszek Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5
Pliki do pobrania
27,06 2020 r rezultaty_ KSSK_GWARD.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)