Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
04 maja 2018

Spotkania z uczniami. Policjant zachęcał do pracy w mundurze

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Asp. szt. Tomasz Mazurek przeprowadził spotkania z uczniami Zespołu Szkół Technicznych w # Kcyni, podczas których opowiadał o zawodzie policjanta i zachęcał młodzież do pracy w mundurze.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kcyni, asp. szt. Tomasz Mazurek przeprowadził spotkania z uczniami Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni. Podczas pogadanek młodzież usłyszała wiele na temat cyberprzemocy oraz zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu.

Mowa była również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz programie „Dzielnicowy bliżej nas”.
Podczas spotkania z młodzieżą, asp. szt. Mazurek promował również zawód policjanta. Omówił zasady rekrutacji do służby i wymagane dokumenty. Przedstawił, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Zachęcając młodych ludzi do wstąpienia w policyjne szeregi opowiadał też, na czym polega codzienna służba funkcjonariusza Policji.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Nope, w dniu 04-05-2018 21:08:52 napisał:

  Nie masz pleców - nie masz niebieskiego munduru. Pozdrawiam.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  żbik, w dniu 05-05-2018 21:11:32 napisał:

  Nie masz zdrowi- nie masz niebieskiego munduru. Również pozdriam pana komendanta komisariatu i policjantów.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

BIURKA
Sprawdzanie świateł
Lipoliza injekcyjna
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
JADALNIE
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)