Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2019

Rozwijanie kompetencji kluczowych. Uczniowie wzięli udział w warsztatach

fot. K. Kluczyńska

fot. K. Kluczyńska

Jak corocznie, w dniu 4 grudnia br. we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w # Toruniu – Wydział w Bydgoszczy młodzież Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni była uczestnikiem warsztatów edukacyjnych „Kierunkowskaz” rozwijających kompetencje kluczowe.

Uczniowie skorzystali z dwóch warsztatów, pierwszy pt. "Kreatywność – jak wzmocnić swój potencjał?, drugi – „Wystąpienia publiczne – jak nie dać się tremie?”.

Warsztaty m.in. miały na celu poznania skutecznego działania w życiu i w przyszłej pracy zawodowej, czyli jak być innowacyjnym, przedsiębiorczym, jak nauczyć się twórczo myśleć na co dzień.

Uczniowie z pewnością poznali także tajniki jak skutecznie oddziaływać na innych poprzez skuteczna prezentację i wystąpienia publiczne.

materiał: K. Kluczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)