Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2019

Rozwijanie kompetencji kluczowych. Uczniowie wzięli udział w warsztatach

fot. K. Kluczyńska

fot. K. Kluczyńska

Jak corocznie, w dniu 4 grudnia br. we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w # Toruniu – Wydział w Bydgoszczy młodzież Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni była uczestnikiem warsztatów edukacyjnych „Kierunkowskaz” rozwijających kompetencje kluczowe.

Uczniowie skorzystali z dwóch warsztatów, pierwszy pt. "Kreatywność – jak wzmocnić swój potencjał?, drugi – „Wystąpienia publiczne – jak nie dać się tremie?”.

Warsztaty m.in. miały na celu poznania skutecznego działania w życiu i w przyszłej pracy zawodowej, czyli jak być innowacyjnym, przedsiębiorczym, jak nauczyć się twórczo myśleć na co dzień.

Uczniowie z pewnością poznali także tajniki jak skutecznie oddziaływać na innych poprzez skuteczna prezentację i wystąpienia publiczne.

materiał: K. Kluczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)