Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

07 listopada 2018

Prezydent rozdaje flagi. Sprawdź, kto i gdzie może je odebrać

Sołtysi z Gminy Kcynia w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego mogą odbierać flagi Polski # ufundowane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Chcemy, by flagi dotarły do wszystkich polskich samorządów, władz wojewódzkich, do powiatów i gmin, a za ich pośrednictwem do wszystkich sołectw w Polsce, by w każdym z tych miejsc znalazła się nasza biało-czerwona flaga narodowa, dedykowana przez Prezydenta Rzeczypospolitej na stulecie odzyskania niepodległości - Prezydent RP Andrzej Duda.

Flagi zapakowane są w okolicznościowy woreczek. Niech flaga Rzeczypospolitej Polskiej, symbol naszej tożsamożsci i państwowości oraz znak naszego przywiązania do Ojczyzny, którą współtworzą lokalne wspólnoty, będzie stale obecna pośród nas, a zwłaszcza w roku obchodów stulecia odzyskania niepogległości. Niech w roku wielkiego narodowego jubileuszu biało-czerwona flaga ozdobi nasze domy i połączy nas wokół wspólnego celu, jakim jest pomyślność i dobro Polski.- Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

W ramach akcji do polskich samorządów rozesłanych będzie 43.500 flag.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Polak, w dniu 08-11-2018 03:09:27 napisał:

    A ja chcę flagę ukraińską. Kocham dziewczyny z Ukrainy. One są wspaniałe. Uśmiechnięte, serdeczne, same proponują, ze przyjdą i ugotują pelmeni, Dziewczyny cud malina. Nie malują się jak Polki, dzieki czemu nie maja zniszczonej cery i włosów. Są inteligentne, czułe, wrażliwe. Długo by sie tu rozpisywać.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Botox i wypełniacze
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Pieczątki Colop
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Żel UV 5ml
7,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)