Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

06 marca 2020

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania. Zwycięstwo ucznia z Mroczy

fot. Beata Orzechowska

fot. Beata Orzechowska

5 marca 2020 roku w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania# pt. "Święty uśmiechnięty" w hołdzie św. Janowi Pawłowi II.

Laureaci Szkolnego Konkursu: Laila Jasińska (kl. IV B), Karolina Gapa (kl. V B), Martyna Barnaś (kl. VC), Amira Berghleh (kl. VIII C) oraz Aleksander Leks (kl. VII C) godnie reprezentowali naszą szkołę.

Konkurs miał na celu przypomnienie oraz przybliżenie dzieciom i młodzieży św. Jana Pawła II, a także popularyzację czytelnictwa oraz propagowanie idei pięknego czytania.

W kategorii wiekowej klas VII-VIII zwycięzcą został uczeń Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy - Aleksander Leks z kl. VII C.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Beata Orzechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)