Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 września 2018

Październikowa "Ciekawość świata". Zapowiada się interesujące spotkanie

W czwartek, 4 października w UM W Kcyni w ramach "Ciekawości świata" odbędzie się spotkanie # z Przemysławem Wilczyńskim.

Przemysław Wilczyński – dziennikarz „Tygodnika Powszechnego". Autor głośnego wywiadu z księdzem Kaczkowskim Sklepany przez Kościół, kocham Kościół. Laureat Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej i nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Trzykrotny laureat Nagrody Dziennikarzy Małopolski. Współautor książki "Broad Peak. Niebo i piekło" opisującej kulisy tragicznej polskiej wyprawy z marca 2013 r.

Na napisanie biografii ks. Jana Kaczkowskiego poświęcił tysiące godzin pracy. Przejechał setki kilometrów, rozmawiał z ponad setką rozmówców, wiele czasu spędził z rodziną ks. Jana, by stworzyć jak najpełniejszy i jak najwierniejszy obraz człowieka, którego pokochały miliony Polaków. Zapraszamy na spotkanie autorskie w Urzędzie Miejskim w Kcyni w dniu 4 października br. o g. 18. (szczegóły na plakacie). Możliwość zakupu książki „Jan Kaczkowski. Życie pod prąd".

materiał: Justyna Makarewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)