Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 września 2018

Październikowa "Ciekawość świata". Zapowiada się interesujące spotkanie

W czwartek, 4 października w UM W Kcyni w ramach "Ciekawości świata" odbędzie się spotkanie # z Przemysławem Wilczyńskim.

Przemysław Wilczyński – dziennikarz „Tygodnika Powszechnego". Autor głośnego wywiadu z księdzem Kaczkowskim Sklepany przez Kościół, kocham Kościół. Laureat Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej i nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Trzykrotny laureat Nagrody Dziennikarzy Małopolski. Współautor książki "Broad Peak. Niebo i piekło" opisującej kulisy tragicznej polskiej wyprawy z marca 2013 r.

Na napisanie biografii ks. Jana Kaczkowskiego poświęcił tysiące godzin pracy. Przejechał setki kilometrów, rozmawiał z ponad setką rozmówców, wiele czasu spędził z rodziną ks. Jana, by stworzyć jak najpełniejszy i jak najwierniejszy obraz człowieka, którego pokochały miliony Polaków. Zapraszamy na spotkanie autorskie w Urzędzie Miejskim w Kcyni w dniu 4 października br. o g. 18. (szczegóły na plakacie). Możliwość zakupu książki „Jan Kaczkowski. Życie pod prąd".

materiał: Justyna Makarewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)