Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

17 października 2019

Niesamowite występy kabaretowo-wokalne. Kto zgarnął najwyższe laury?

fot. MM

fot. MM

17 października w Szubińskim Domu Kultury zorganizowano Artystyczny Festiwal Osób Niepełnosprawnych. Była to już trzynasta odsłona tej imprezy, w której wzięło udział aż 8 jednostek.

Festiwal został podzielony na dwie części. W pierwszej z nich reprezentanci poszczególnych Warsztatów Terapii Zajęciowych z takich miejscowości jak Bydgoszcz, Żnin, Wapno, Nakło, Mrocza, Białe Błota oraz Szubin wystąpili na scenie, prezentując skecze z kabaretową piosenką w roli głównej. Tym samym w kategorii „Klip na żywo” komisja w składzie: instruktor SzDK Paweł Pietroń oraz radny Szubina i jednocześnie muzyk Sławomir Berka, przyznała nagrody za trzy najlepsze występy:

1. WTZ w Wapnie
2. WTZ w Mroczy
3. WTZ w Nakle

Druga kategoria to już występy indywidualne. Każdy WTZ wystawił w tej części swojego kandydata, który musiał popisać się przed widownią oraz członkami jury swoimi zdolnościami wokalnymi. Poziom występów był bardzo wysoki, ale podobnie jak w przypadku pierwszej kategorii, tak i tutaj wyróżniono tylko trzech najlepszych wykonawców. Zwycięzcami zostali:

1. Aleksandra Daukszewicz – WTZ w Wapnie
2. Natalia Gruszczyńska – WTZ w Nakle
3. Maciej Góra – WTZ w Mroczy

Po ogłoszeniu wyników, wszyscy laureaci otrzymali nagrody. Organizatorami wydarzenia byli: WTZ „Pelikan” w Szubinie i LKP KPOW w Bydgoszczy, przy współudziale SzDK.

Oceń artykuł: 169 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (4)

    Chudy, w dniu 17-10-2019 19:14:15 napisał:

    Fajna zabawa.... WTZ Mrocza BRAWO WY!!!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jadalnia / pokój dzienny
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Meble łazienkowe
Pomoc drogowa
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Drobne naprawy
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)