Dziś mamy 1 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

07 października 2021

Liga strzelecka ZST w Kcyni prężnie działa. Wręczono medale

fot. pow.

fot. pow.

Podsumowanie miesiąca sportowych zajęć strzeleckich wygląda# bardzo obiecująco. We wrześniu uczestniczyło w nich prawie 13 % uczniów naszej szkoły. Najlepszą - 88% frekwencją (opuszczone tylko jedne zajęcia w miesiącu) pochwalić się mogą: Brajan Knop, Pola Koniec i Rafał Markiewicz, którym opiekunowie: Pani Ewa Karczewska i Pan Tomasz Suty wręczyli w środę złote medale, a ich koleżanki i koledzy nagrodzili laureatów gromkimi brawami.

Każdy trening to również mini zawody, w których nasi strzelcy, oddając po 5 strzałów, rywalizują ze sobą. Statystyki wrześniowych pojedynków są bardzo interesujące. Najwyższy wynik - 46 punktów należy do Kacpra Bączkowskiego, tuż zanim plasuje się Patrycja Siwak z wynikiem 45 punktów, której depczą po piętach Nicole Kuczyńska i Wojciech Pioterek z 43 punktami. Najwięcej zwycięstw, bo aż 6 z 8 treningów zanotował Kacper Bączkowski, druga pozycja każdorazowo przypadała innym zawodnikom, a we współzawodnictwie o trzecie miejsce na czele plasuje się Weronika Panasik. Długa jest również lista zawodników, którzy wypracowali umiejętność trafiania w środek tarczy, tu prym wiedzie nasz snajper Kacper Bączkowski (7 trafień), a tuż za nim Weronika (4 dyszki) oraz Patrycja (3 dyszki). Początek października ujawnił już nowe rekordy, ale o tym dowiecie się za miesiąc.

Warto zaznaczyć, że na treningach pojawiali się również rodzice naszych strzelców, którzy brali aktywny udział w treningach. Czasem odwiedzają nas także nasi absolwenci – z tęsknotą wspominający lata nauki w ZST oraz uczniowie innych szkół. Wszystkich łączy to, że pozytywnie wypowiadają się o działalności szkolnej Ligi Strzeleckiej ZST w Kcyni.

Dokładne dane prezentują załączone wykresy, do analizy których serdecznie zapraszam.

Trenujemy w poniedziałki i środy od 16.00 do 18.00 serdecznie zapraszamy.

Materiał: Tomasz Suty - ZST w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)