Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2023

Kto zastąpi Rafała Leśniarka? Zmiany na stanowisku dyrektora

fot. archiwum

fot. archiwum

Już w najbliższy piątek wyłoniony ma zostać nowy dyrektor# Szkoły Podstawowej w Dziewierzewie.

Przypomnijmy. 13 października br. Rafał Leśniarek niespodziewanie zrezygnował z funkcji dyrektora dziewierzewskiej placówki. Składając rezygnację powołał się na sytuację zdrowotną oraz rodzinną. Kilka dni później ogłoszony został konkurs na stanowisko dyrektora tej szkoły.

Oferty można było składać do 17 listopada 2023 r. do godziny 12.00. Następca Rafała Leśniarka ma zostać wybrany jeszcze w tym tygodniu. Komisja konkursowa zbierze się w piątek, 1 grudnia. Zgłoszone zostały dwie kandydatury.

Oceń artykuł: 8 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (14)

  Donaldinho, w dniu 27-11-2023 11:16:34 napisał:

  myślałem, że to Anżej duda na zdjęciu

  odpowiedz

  • -10 (14)

  obywatelka, w dniu 27-11-2023 13:40:29 napisał:

  dlaczego o wyborze dyrektora ma decydować min.po burmistrza Kcyni .Ten pan jest tu chyba tylko na czas określony?

  odpowiedz

  • 8 (12)

  mizia, w dniu 27-11-2023 14:52:48 napisał:

  info do #obywatelka...proszę zapoznać się z przepisami dotyczącymi wyłaniania dyrektorów szkół...o tym, kto wygra konkurs decyduje komisja, w skład której wchodzi wiele osób z różnych instytucji...a to, że akurat sytuacja w Kcyni jest jaka jest, to robi to osoba peniąca funcję burmistrza ... i nie dlatego, że chce tylko dlatego, że to jego obowiązek służbowy...

  odpowiedz

  • -4 (8)

  Ela 6214, w dniu 27-11-2023 20:48:39 napisał:

  W Kcyni wszyscy wszystko wiedzą ,spójrzcie na siebie .

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Po, w dniu 29-11-2023 16:57:55 napisał:

  I taki właśnie facet startował do Sejmu i reprezentuje lewice.Wstyd.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  admin, w dniu 29-11-2023 17:09:32 napisał:

  Naruszenie zasad komentowania przez. Usunięto komentarze naruszające punkty 1., 3., 6., i 7. . Dekalog internauty: 1. Przystępując do dyskusji pisz na temat. 2. Nie wysyłaj materiałów i linków reklamowych, ani nie spamuj. 3. Dbaj o poprawność i czystość języka swoich wypowiedzi. 4. Nie atakuj i nie obrażaj innych uczestników dyskusji. Nie zamieszczaj treści wulgarnych, obscenicznych, nienawistnych, agresywnych, dyskryminujących i innych tego rodzaju. 5. Do innych uczestników dyskusji zwracaj się po nicku lub po imieniu, nigdy samym nazwiskiem. 6. Jeśli dyskusja ma dotyczyć tematów prywatnych, nie prowadź jej publicznie. 7. Nie naruszaj prywatności innych - życie prywatne to świętość. 8. Nie podszywaj się pod innych i nie występuj w dyskusji pod różnymi nickami/nazwami. 9. Ignoruj użytkowników nastawionych na wywołanie kłótni i dezorganizację dyskusji. 10. Nie zamieszczaj wypowiedzi niezgodnych z prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności zaś zawierających groźby, obraźliwych, naruszających godność lub pozostałe dobra osobiste innych osób, naruszających prawa autorskie i inne dobra prawem chronione.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ciekawy, w dniu 01-12-2023 21:33:05 napisał:

  Dziś był konkurs i kto za Leśniarka??

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Mieszkaniec gminy., w dniu 01-12-2023 21:42:18 napisał:

  Kto został dyr. w Dziewierzzewie?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pa, w dniu 02-12-2023 16:47:05 napisał:

  A tu co taka cisza? Czy to jakaś tajemnica????

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Konstrukcje stalowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)