Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2022

Kolizja z udziałem trzech osobówek. Kierowca nie dostosował prędkości

fot. Archiwum

fot. Archiwum

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 26 czerwca 2022 roku w niedzielne popołudnie.

Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Nakle wpłynęło o godzinie 16.56 i jak wynikało z informacji, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych w Śmielinie.

Kierujący samochodem osobowym marki Toyota, 22-letni mieszkaniec gminy Sadki, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył osobowego forda focusa, który następnie najechał na tył forda mondeo - poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle.

Uczestnicy zdarzenia bez obrażeń, kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji za spowodowane zdarzenie został ukarany mandatem.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (13)

  Beniu, w dniu 27-06-2022 04:52:56 napisał:

  Następny miszcz kierownicy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (11)

  bez pobłażania , w dniu 27-06-2022 10:03:48 napisał:

  Najechać na tył auta poprzedzającego jest mistrzostwem głupoty i nieodpowiedzialności .Mandat powinien być 5 tyś i na powtórny egzamin .Żadnego tłumaczenia , osobie która wypowiada się jako "głos rozsądku" , można życzyć, aby miała takie zdarzenie .Po prostu pyk w tył i auto na 2 tygodnie odstawione .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (9)

  nikuś, w dniu 27-06-2022 10:04:42 napisał:

  Debili coraz więcej a kary są zdecydowanie za niskie. Każdy taki sprawca powinien lądować ( oprócz wysokiej grzywny ) co najmniej na trzy miechy do więzienia, to może by coś ich nauczyło!

  odpowiedz

  • 5 (15)

  obserwator, w dniu 27-06-2022 10:13:56 napisał:

  Taką bezmyślną jazdę widać na co dzień. Młodzi rodzą się bez rozumów, bo skąd mają go mieć? Rozum można wyłącznie odziedziczyć, a od kogo go mają odziedziczyć? Ci co go mieli już dawno w grobach. Jak wygląda dzisiejszy rodzic? Pełno tatuaży, kilka kolczyków i fryzura jak z lasów amazońskich. Jaki to przykład jest dla dziecka i co można od takiego dziecka wymagać?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (6)

  koala, w dniu 27-06-2022 13:11:57 napisał:

  zdjęcie byście chociaż dali pod porę roku a nie zima hehehehe

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Wiejski łzaęga, w dniu 27-06-2022 13:56:42 napisał:

  Jaki meldunek taka fotorelacja kolego.Za dużo wymagasz,za dużo oczekujesz.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa magazynów
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)