Dziś mamy 23 października 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
07 czerwca 2018

Kolejne konkursy zakończone. Sprawdź, kto wygrał tym razem

W miniony poniedziałek w Urzędzie Miejskim odbyły się dwa konkursy na stanowisko #dyrektora szkoły podstawowej w Laskownicy i Kcyni. W obu przypadkach do konkursów przystąpili obecni dyrektorzy i w obu - wygrali, o czym informowaliśmy wczoraj.

W środę odbyły się kolejne konkursy - na stanowisko dyrektorskie w Szkole Podstawowej w Sipiorach i w Szkole Podstawowej w Palmierowie. O stanowisko ubiegały się dotychczasowe dyrektorki - w Sipiorach Iwona Musiał oraz w Palmierowie Jadwiga Olszak.

W wyniku procedury konkursowej, od 1 września 2018 na stanowisku dyrektora szkół, ponownie zasiądą Iwona Musiał w Sipiorach i Jadwiga Olszak w Palmierowie. W najbliższym czasie burmistrz Kcyni Marek Szaruga dokona uroczystego wręczenia aktów nowym dyrektorom placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Kcynia.

W piątek odbędą się ostatnie dwa konkursy - na stanowisko dyrektora w SP Dziewierzewo oraz w Przedszkolu Miejskim w Kcyni.

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Blues, w dniu 07-06-2018 19:33:34 napisał:

  Szaruga to cykor.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  janin, w dniu 07-06-2018 23:12:55 napisał:

  trzeba się tym zająć tymi obstawkami i sztucznymi konkursy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble na wymiar: szafy przesuwne
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
STOŁY I KRZESŁA
Oczyszczanie twarzy
Narożniki
Kalkulatory
od 6,90PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Botox
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)