Dziś mamy 19 czerwca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
07 czerwca 2018

Kolejne konkursy zakończone. Sprawdź, kto wygrał tym razem

W miniony poniedziałek w Urzędzie Miejskim odbyły się dwa konkursy na stanowisko #dyrektora szkoły podstawowej w Laskownicy i Kcyni. W obu przypadkach do konkursów przystąpili obecni dyrektorzy i w obu - wygrali, o czym informowaliśmy wczoraj.

W środę odbyły się kolejne konkursy - na stanowisko dyrektorskie w Szkole Podstawowej w Sipiorach i w Szkole Podstawowej w Palmierowie. O stanowisko ubiegały się dotychczasowe dyrektorki - w Sipiorach Iwona Musiał oraz w Palmierowie Jadwiga Olszak.

W wyniku procedury konkursowej, od 1 września 2018 na stanowisku dyrektora szkół, ponownie zasiądą Iwona Musiał w Sipiorach i Jadwiga Olszak w Palmierowie. W najbliższym czasie burmistrz Kcyni Marek Szaruga dokona uroczystego wręczenia aktów nowym dyrektorom placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Kcynia.

W piątek odbędą się ostatnie dwa konkursy - na stanowisko dyrektora w SP Dziewierzewo oraz w Przedszkolu Miejskim w Kcyni.

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Blues, w dniu 07-06-2018 19:33:34 napisał:

  Szaruga to cykor.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  janin, w dniu 07-06-2018 23:12:55 napisał:

  trzeba się tym zająć tymi obstawkami i sztucznymi konkursy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi odmładzające
Stół z blatem szklanym + krzesła
Masaż leczniczy
Lakiernictwo
Konstrukcje stalowe
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Sprzedaż opon
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)