Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2018

Kolejna udana akcja poboru krwi. Chętnych nie brakowało

fot. powierzone

fot. powierzone

Wolontariusze Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni od wielu lat popularyzują wśród społeczności # szkolnej ideę honorowego krwiodawstwa.

Młodzież pod opieką pani pedagog – Wiolety Zymni zorganizowała kolejną – osiemnastą  już akcję poboru krwi. W dniu 25 stycznia 2018 r. -  po przeprowadzeniu badań weryfikacyjnych - pracownicy Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Bydgoszczy pobrali krew od pełnoletnich  uczniów i absolwentów ZST i ZSO.  Swój drogocenny płyn oddali także nauczyciele – pani Alina Król i ksiądz Marcin Wierzchosławski.

Młodzież poprzez promocję honorowego krwiodawstwa i aktywny udział w akcjach cały czas pomaga w uzupełnianiu zapasów krwi, która jest niezbędna w ratowaniu życia ludzkiego.

Wszystkim uczestnikom akcji składamy serdeczne podziękowania. Słowa wdzięczności kierujemy również do koleżanek i kolegów z ZSO, którzy jak zwykle chętnie zaangażowali się w tę szlachetną inicjatywę. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich spotkań i wiele litrów oddanej krwi. Wolontariusze ZST

materiał: W. Zymni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 36 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)