Dziś mamy 24 stycznia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

15 grudnia 2019

Kolędy, Gwiazdor i życzenia. Spotkanie upłynęło w rodzinnej atmosferze

fot. Dorota Czerwińska

fot. Dorota Czerwińska

Piątkowe spotkanie w Dziewierzewie upłynęło w ciepłej, rodzinnej atmosferze. #Nie zabrakło życzeń, z podarunkami przybył Gwiazdor z prześliczną śnieżynką.

Spędziliśmy czas przy pysznych, świątecznych potrawach, śpiewając kolędy, rozmawiając i dobrze się bawiąc.  Podziękowania dla wszystkich Pań przygotowujących przepyszne potrawy. Dziękuje Pani Anecie Mróz, Zofii Wilczyńskiej, Monice Szymkowiak, Dorocie Gwiazdowskiej, Grażynie Łasut, Monice Tomaszek, Marii Żołądkiewicz, Danucie Chełminiak, Urszuli Nowakowskiej, Magdalenie Sowińskiej. Ogromne podziękowania dla naszych artystek Marty Wilczyńskiej i Kingi Chełminiak. Dziękuję również Marcie Marszałek i Adamowi Książkiewicz, którzy wcielili się w role gwiazdora i śnieżynki.

Materiał: Sołtys Czerwińska Dorota

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)