Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 listopada 2022

Jedno zwycięstwo i dwie porażki. Zespół walczył z całych sił

fot. powierzone

fot. powierzone

Nasze dziewczęta rozegrały dziś turniej w roczniku 2010 i młodsze. Naszymi rywalami były trzy zespoły#: UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie, Junak Włocławek i AZS Włocławek.

Nasz zespół złożony z głównie z dziewczat rok i dwa lata młodszych walczył z całych sił. W trzech spotkaniach odniósł jedno zwycięstwo z AZS Włocławek 19-6‼️ oraz poniósł dwie porażki z Junak Włocławek 24-6 oraz z UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 14-8.

Sklad: Samanta Baranienko (br), Amelia Witczak (10), Inez Mrowka (7), Matylda Smolińska (7), Klara Szczepańska (5), Julia Majda (2), Klaudia Marks (1), Julia Burzyńska (1), Helena Łykowska, Zofia Mantych, Maja Kosmatka. Trenerzy: Natalia Grzegorek, Bartek Łyszczarz i Dariusz Andrzejczak.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)