Dziś mamy 22 marca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
08 grudnia 2017

I etap olimpiady za nami. Test pisało ponad 100 osób

fot. MM

fot. MM

8 grudnia rozpoczęła się ósma edycja Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o #Bezpieczeństwie "Bezpieczny i przyjazny region". W powiecie nakielskim frekwencja dopisała.

Olimpiada ma na celu pobudzić młodych ludzi do podejmowania działań związanych z bezpieczeństwem w ich środowiskach lokalnych. Uczestnicy przedsięwzięcia w głównej mierze powinni wykazać się wiedzą z zakresu ogólnych przepisów dotyczących ładu i porządku publicznego, ale również powinni posiadać wiedzę dotyczącą lokalnych norm prawnych. 

Olimpiada składa się z trzech etapów. 8 grudnia w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy etap, w którym udział wzięli uczniowie z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych w powiecie nakielskim: ZSŻŚ, I LO i ZSP Staszic w Nakle, ZSP i I LO w Szubinie oraz ZST i ZSO w Kcyni. Łącznie test złożony z 20 pytań pisało 121 uczniów. Drugi etap odbędzie się 9 stycznia 2018 roku w Wyższej Szkole Bankowej. Uczniowie, którzy zakwalifikują się do tego etapu, będą mieli za zadanie rozwiązać test wielokrotnego wyboru. Do trzeciego etapu przejdzie 15 osób z największą ilością punktów.

Zwycięzca olimpiady otrzyma nagrodę - opłacone 3-letnie studia na wybranym przez niego kierunku kształcenia, prowadzonym przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu lub Bydgoszczy.

Olimpiadę organizuje Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu we współpracy z dziewięcioma Strażami Miejskimi z województwa kujawsko-pomorskiego, w tym nakielską.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Martin, w dniu 08-12-2017 17:50:43 napisał:

  Brawo Zuza

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ola, w dniu 08-12-2017 20:23:19 napisał:

  super

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox
Wulkanizacja
Baterie
od 0,90PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Nowoczesne zabiegi laserowe
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Skup i sprzedaż części
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)