Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 maja 2019

II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego

fot.pow

fot.pow

Dnia 21 maja 2019r. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.prof. Emila Chroboczka w Szubinie# odbył się II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego. W turnieju wzięło udział czworo uczniów z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z Nakła nad Notecią oraz czworo uczniów z ZSP Szubinie.

Do turnieju na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się uczniowie, Martyna Nitka, Patrycja Makarońska, Magdalena Tomaszewska i Arsen Pałamarczuk, którzy w III Szkolnym Konkursie Wiedzy o LMDS zajęli I, II i III miejsce. II Powiatowy Turniej Wiedzy o Logistyce pod patronatem Starosty Nakielskiego jest działaniem zaplanowanym w projekcie "Inny wymiar logistyki - produkcja" współfinansowanym przez Powiat Nakielski a koordynatorem tego projektu jest nauczyciel przedmiotów zawodowych – Agnieszka Bubczyk. Punktualnie o 08:30 uczniowie rozpoczęli pracę nad arkuszem zawierający 10 zadań zarówno otwartych jak i zamkniętych. Maksymalna liczba punktów do zdobycia przez ucznia wynosiła 40. Organizator zadbał, aby zadania miały zróżnicowany stopień trudności i obejmowały zagadnienia z kwalifikacji A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania i A.31 Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.  Po zakończeniu zmagań uczniów z arkuszem o godzinie 10:00, przystąpiono do sprawdzania prac, a uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Po weryfikacji arkuszy Pani dyrektor Alicja Jaśkowiak wręczyła uczniom dyplomy i nagrody. Sukces odniosła nasza uczennica klasy 3 Technikum Martyna Nitka, zajęła I miejsce i uzyskała 23 punkty. II miejsce wywalczyła Weronika Baranowska z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, która uzyskała 20 punktów. Miejsce III zajął Arsen Pałamarczuk z klasy 3 Technikum, uzyskując 17 punktów. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki, które ufundowała poseł na Sejm Pani Ewa Kozanecka, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy do opiekuna uczniów Pana Michała Swobody z ZSŻŚ z Nakła nad Notecią za trud włożony w przygotowanie uczniów do sprawdzenia ich wiedzy na szczeblu powiatowym. Dziękujemy uczniom za udział, gratulujemy oraz zapraszamy do udziału we wspólnych przedsięwzięciach.

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)