Grand Prix Polski Juniorek. Awans do trzeciej rundy
fot. MLUKS "Orlik" Kcynia
Wiktoria Kowalska w najlepszej #"16" 3. Grand Prix Polski Juniorek.
Znakomite wieści z Rzeszowa. Nasza zawodniczka awansowała do trzeciej rundy rozgrywanego w Rzeszowie turnieju. Wiktoria o awans do ćwierćfinału będzie walczyć w niedzielę z Wanessą Kulczycką (UKS Dojlidy Białystok).
Do tej pory Wiktoria rozegrała cztery mecze.
W grupie 6 rozegrała trzy mecze:
3-0 Wiktoria Przybytkowska (LUKS Chełmno)
2-3 Agata Krause (MKS Emdek Bydgoszcz)
0-3 Natalia Gaworska (KS AZS Wrocław)
Wiktoria zajmuje drugie miejsce w grupie i awansuje do następnej rundy, w której znajdują się już tylko 32 zawodniczki.
W kolejnym meczu pokonuje 3-1 Natalię Brzezińską (Dekorglass Działdowo).
Trzymamy mocno kciuki.
Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Czytaj również
"Sernik bez sera". Skontrolowano wyroby ciastkarskie
Wyroby ciastkarskie należą do najczęściej# kupowanych słodkich produktów. Kuszą nas swoim wyglądem, kolorem i aromatem. Poprawiają humor, choć niekoniecznie zmniejszają obwód talii. A jak jest z ich jakością? Najnowsza kontrola IJHARS pokazuje, że oznakowanie wielu produktów nadal budzi zastrzeżenia - od nieprecyzyjnych nazw po niepełne informacje o składzie.
(czytaj więcej)Debata historyczna. O wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.
21 marca, w gmachu Muzeum Okręgowego# im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy odbyła się ciekawa debata o wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Zespołu Downa. Symbolem kolorowe skarpetki
Od kilkunastu lat, 21 marca obchodzony# jest Światowy Dzień Zespołu Downa zwany Dniem Kolorowej Skarpetki. Został on ustanowiony w 2005 roku.
(czytaj więcej)Trzy osoby trafiły do szpitala. Brutalna akcja ZOMO wobec protestujących
19 marca 1981 r. w budynku #Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy miała miejsce sesja Wojewódzkiej Rady Narodowej, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele NSZZ „Solidarność” i mieszkańcy wsi.
(czytaj więcej)