Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Fundusze na aktywizację lokalnej społeczności. Niebawem rozpocznie się nabór wniosków

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” przypomina o naborze wniosków o #powierzenie grantów nr 4/2019/EFS w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, który rozpocznie się 28.11.2019 r. i trwać będzie do 19.12.2019 r.

O powierzenie grantu mogą się ubiegać wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową) tj. m.in. organizacje pozarządowe, instytucje kultury, ośrodki pomocy społecznej, WTZ, przedsiębiorcy.

Dofinansowanie otrzymać można na pomoc dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym związaną z integracją i aktywizacją tych osób. Wśród działań projektowych znaleźć się mogą m.in. koncerty, wyjazdy studyjne, zajęcia edukacyjne i rekreacyjne, warsztaty motywacyjne, spotkania z psychologiem, dietetykiem, prawnikiem, wizyty w filharmonii, operze, teatrze, ćwiczenia usprawniające intelektualnie i ruchowo.

Pula przeznaczonych pieniędzy w konkursie nr 4/2019/EFS wynosi 900 000,00 złotych. Maksymalna wysokość pomocy dla Grantobiorcy, czyli podmiotu ubiegającego się o wsparcie, może wynieść 50 000,00 złotych/ projekt.

W ramach przygotowań do konkursu Partnerstwo dla Krajny i Pałuk oferuje zainteresowanym podmiotom bezpłatne Szkolenie na temat zasad przyznawania pomocy i wypełniania wniosków o powierzenie grantów, które odbędzie się 27.11.2019 roku, o godzinie 14.00, w Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać pod numerem telefonu 607-822-019 lub na adres e-mail: biuro@rlks.naklo.pl do 25.11.2019 roku. Przyszli Grantobiorcy, za udział w szkoleniu, zyskać mogą punkty w ramach kryterium: „Doradztwo biura LGD” – 1 pkt.

Materiał: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Oceń artykuł: 0 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Budowa domu pod klucz
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Usta - powiekszanie
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Makijaż ślubny
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)