Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Fundusze na aktywizację lokalnej społeczności. Niebawem rozpocznie się nabór wniosków

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” przypomina o naborze wniosków o #powierzenie grantów nr 4/2019/EFS w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, który rozpocznie się 28.11.2019 r. i trwać będzie do 19.12.2019 r.

O powierzenie grantu mogą się ubiegać wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową) tj. m.in. organizacje pozarządowe, instytucje kultury, ośrodki pomocy społecznej, WTZ, przedsiębiorcy.

Dofinansowanie otrzymać można na pomoc dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym związaną z integracją i aktywizacją tych osób. Wśród działań projektowych znaleźć się mogą m.in. koncerty, wyjazdy studyjne, zajęcia edukacyjne i rekreacyjne, warsztaty motywacyjne, spotkania z psychologiem, dietetykiem, prawnikiem, wizyty w filharmonii, operze, teatrze, ćwiczenia usprawniające intelektualnie i ruchowo.

Pula przeznaczonych pieniędzy w konkursie nr 4/2019/EFS wynosi 900 000,00 złotych. Maksymalna wysokość pomocy dla Grantobiorcy, czyli podmiotu ubiegającego się o wsparcie, może wynieść 50 000,00 złotych/ projekt.

W ramach przygotowań do konkursu Partnerstwo dla Krajny i Pałuk oferuje zainteresowanym podmiotom bezpłatne Szkolenie na temat zasad przyznawania pomocy i wypełniania wniosków o powierzenie grantów, które odbędzie się 27.11.2019 roku, o godzinie 14.00, w Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonać pod numerem telefonu 607-822-019 lub na adres e-mail: biuro@rlks.naklo.pl do 25.11.2019 roku. Przyszli Grantobiorcy, za udział w szkoleniu, zyskać mogą punkty w ramach kryterium: „Doradztwo biura LGD” – 1 pkt.

Materiał: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Oceń artykuł: 1 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Zabieg parafinowy
Nowoczesne zabiegi laserowe
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Meble kuchenne - na zamówienie
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)