Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

27 maja 2021

Dzień Pracownika Samorządowego. Składamy najserdeczniejsze życzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy wyjątkowe# święto – Dzień Pracownika Samorządowego.

Z tej okazji w imieniu całej redakcji składamy najserdeczniejsze życzenia, wytrwałości. Aby każdy dzień pracy był dla Was satysfakcjonujący. Dziękujemy za trud włożony w codzienne obowiązki dla dobra każdej gminy, powiatu. Życzymy samych sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale też osobistym. 

Oceń artykuł: 67 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Sołtys , w dniu 27-05-2021 09:46:08 napisał:

  Dlatego nie ma sesji w Szubinie?

  odpowiedz

  • 2 (4)

  życzliwa inaczej, w dniu 27-05-2021 12:29:43 napisał:

  Niech żyje i rozkwita biurokracja!

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Włościanka, w dniu 27-05-2021 14:07:27 napisał:

  Napisz redakcjo ilukrotnie zwiększyła się ilość biurw w porównaniu z PRL. W czasach gdy nie było komputerów a tylko liczydło, było ich około 1/3 obecnego stanu. Więc albo są zbędni albo są idiotami!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Pomidor malinowy
4,99PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)