Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Stalówce. Atrakcji nie brakowało

fot.Tomasz Czopek

fot.Tomasz Czopek

W piątkowe popołudnie, 14 czerwca w miejscowości Stalówka# w sołectwie Karmelita, sołtys wraz z radą sołecką zorganizowali Dzień Dziecka.

Na dzieci czekał dmuchany plac zabaw, który był największą niespodzianką, było również malowanie twarzy, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pokaz straży pożarnej oraz policyjnego radiowozu. Uczestnicy mogli zjeść pieczone kiełbaski oraz hamburgery. Można było również wziąć udział w loterii z nagrodami.

Organizatorzy dziękują za pomoc w przygotowaniu sponsorom, strażakom z Kcyni oraz Pani dzielnicowej z kcyńskiego Komisariatu.

materiał: Tomasz Czopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)