Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Stalówce. Atrakcji nie brakowało

fot.Tomasz Czopek

fot.Tomasz Czopek

W piątkowe popołudnie, 14 czerwca w miejscowości Stalówka# w sołectwie Karmelita, sołtys wraz z radą sołecką zorganizowali Dzień Dziecka.

Na dzieci czekał dmuchany plac zabaw, który był największą niespodzianką, było również malowanie twarzy, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pokaz straży pożarnej oraz policyjnego radiowozu. Uczestnicy mogli zjeść pieczone kiełbaski oraz hamburgery. Można było również wziąć udział w loterii z nagrodami.

Organizatorzy dziękują za pomoc w przygotowaniu sponsorom, strażakom z Kcyni oraz Pani dzielnicowej z kcyńskiego Komisariatu.

materiał: Tomasz Czopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)