Dziś mamy 26 września 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2022

Była oddanym pedagogiem. Pożegnano nauczycielkę szkoły w Mycielewie

fot. MM

fot. MM

4 czerwca na kcyńskim cmentarzu pożegnano nauczycielkę oddziału przedszkolnego # Szkoły Podstawowej w Mycielewie - śp. Gabrielę Wesół, która zmarła w wieku 58 lat.

Śp. Gabriela Wesół była oddanym pedagogiem. Ponadto interesowała się także lokalną historią, uczestnicząc, m.in. w spotkaniach z cyklu „Ciekawość świata” oraz w potańcówkach organizowanych przez Dźwiękowe Archiwum Kcyni. W środowisku szkolnym jest wspominana jako osoba otwarta, wesoła i towarzyska.

W sobotnie popołudnie w parafii pw. św. Michała Archanioła w Kcyni odbyła się msza święta w intencji zmarłej. Po nabożeństwie wszyscy udali się na miejscowy cmentarz, by pożegnać nauczycielkę.

W imieniu redakcji składamy rodzinie zmarłej śp. Gabrieli Wesół najszczersze wyrazy współczucia.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)