Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

22 sierpnia 2019

Bydgoski Kukiz 15 i Konfederacja. Razem przeciwko "siłą ciemności"

fot. archiwum

fot. archiwum

Kandydaci Kukiz'15 w poprzednich wyborach samorządowych stają wspólnie do# walki z układem. "Zawsze się wspieraliśmy i będziemy się wspierać i nie obchodzą nas warszawskie przepychanki. To są ich konflikty i nie mamy zamiaru brać w tym udziału" - powiedział Damian Gastoł były członek Kukiz'15, aktualnie Rzecznik prasowy Konfederacji Bydgoszcz.

Z kolei Maciej Borkowski trener koszykarski i kandydat Kukiz'15 zwrócił uwagę, że Konfederacja jest ugrupowaniem wolnościowym i nie należy szukać tego, co nas dzieli, lecz to, co nas łączy. Zawsze i wszędzie będziemy promować idee wolnościowe, ale PSL nie jest partią sprzyjającą wolności i służącą obywatelom.

O wartościach rodzinnych przypomniała Natalia Popławska, młoda, bydgoska działaczka zaangażowała się w kampanię właśnie ze względu na prorodzinny charakter organizacji. "Rodzina zawsze będzie dla mnie najważniejsza. Wartości, które nas tu przyciągają, nabyliśmy właśnie w domu. Pamiętajmy o swoich korzeniach, chrońmy polskie rodziny w kraju i za granicą" - powiedziała Natalia Popławska.

Poseł Paweł Skutecki życzył szczęścia swoim znajomym z Kukiz'15, którzy kandydują z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego, ale poza jedną osobą z regionu, wszyscy byli kuikizowcy łączą się z konfederatami. "Będę pomagał jak tylko mogę moim przyjaciołom z Bydgoszczy, kandyduję z Warszawy, ale możecie na mnie liczyć" - obiecał poseł Skutecki.

Lider listy Konfederacji Marcin Sypniewski oficjalnie przywitał byłych działaczy Kukiz'15 Bydgoszcz. Następnie zaprezentował dwójkę na liście, czyli lidera Ruchu Narodowego na województwo kujawsko-pomorskie Filipa Strzemkowskiego. "Jestem Polakiem, a zatem mam obowiązki polskie. Walka z antyludzikm i antypolskim systemem jest dla mnie obowiązkiem, ale również zaszczytem". Dwudziestosiedmioletni kandydat do sejmu pochodzi z Gniewkowa i przede wszystkim tam będzie ubiegał się o poparcie wyborców.

Materiał: Konfederacja Bydgoszcz

Oceń artykuł: 11 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (18) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (6)

  Jakub, w dniu 22-08-2019 14:07:58 napisał:

  Qkiz i polityka to jak alkoholik i denaturat.

  odpowiedz

  • 18 (18)

  Qwerty, w dniu 22-08-2019 14:24:43 napisał:

  Przeciwko siłOM! Chyba, że są "siłą ciemności" :)

  odpowiedz

  • 4 (28)

  Nakielanin, w dniu 22-08-2019 14:55:36 napisał:

  Ludzie! Dajcie szansę komuś, kto jeszcze nie rządził. PIS-PO-SLD i PSL to jedna zorganizowana klika, która na zmianę rządzi od 30 lat. Przez którą jesteśmy okradani i oszukiwani. Nie zadłużajmy już naszych dzieci dla marnego 500+. Postawmy na kogoś, kogo program i postulaty od lat mówią o obniżce podatków i zmniejszeniu pożerającej nas biurokracji. Co wam szkodzi spróbować postawić na nowych, nie przesiąkniętych komuną i układami ludzi. Brawo dla portalu NAKŁO24, że nie jesteście jak TVP i TVN i piszecie także o mniejszych partiach z poza układu!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 5 (5)

  Tankred, w dniu 22-08-2019 16:00:05 napisał:

  Ale to już nie jest Kukiz Kukiza. Co oni wzięli rozwód z Pawłem Kukizem, ale nie chcą wrócić do nazwiska panieńskiego, czy jakiegoś innego?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (5)

  PolAnka, w dniu 22-08-2019 21:36:39 napisał:

  Czy startuje ktoś z naszego powiatu z listy Konfederacji ?

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Luntus, w dniu 22-08-2019 22:46:11 napisał:

  Polska racja- Konferencja

  odpowiedz

  • 5 (11)

  Ahmed, w dniu 22-08-2019 23:31:43 napisał:

  Kto pozbawiony wsparcia WSI i "publicznych"mediów będzie w stanie zawalczyć z układem? Jeśli komuś się uda to jeszcze musi uważać na seryjnego samobójcę, bo grasuje. I ciężarówki ze żwirem też jeżdżą. Mimo to mam nadzieję na odrobinę prawdy w skostniałym układzie magdalenkowym drenującym nasz nieszczęśliwy kraj od lat. Śmierć wrogom ojczyzny!

  odpowiedz

  • -7 (11)

  obserwatorka, w dniu 23-08-2019 13:01:53 napisał:

  Tylko PiS jest jedyną partią, która może dać Polsce i Polakom lepszą przyszłość bez afrykańskich uchodźców, tęczowych przebierańców i chorych małżeństw z udziałem niewinnych dzieci skazywanych na zagładę.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (6)

  ELA, w dniu 23-08-2019 13:29:48 napisał:

  #KALINOWSKI MÓJ KANDYDAT NA JESIEŃ KALINOWSKI DOMINIK - KONFEDERACJA

  odpowiedz

  • 0 (6)

  ELA, w dniu 24-08-2019 07:18:15 napisał:

  MASZ WYBÓR !!! KONFEDERACJA

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Niezbedny, w dniu 25-08-2019 15:33:56 napisał:

  Lokalna Konfederacja podała do publicznej wuadomosci że na ich listach bedzie przedstawiciel z Krajny i Pałuk - Dominik Kalinowski.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Olaf, w dniu 25-08-2019 20:17:07 napisał:

  i co że jest na kogo głosować jak młodzi nie wyjdą z domu aby zagłosować na KONFEDERACJE , a bez młodych nie dostaną się do sejmu

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Krzystof R, w dniu 25-08-2019 22:01:18 napisał:

  może i fajnie by było mieć w końcu w sejmie mieszkańca naszego powiatu , ale mieszkańcy nie zagłosują dla zasady z zazdrości

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Usługi transportowe
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szafy przesuwne
Botox i wypełniacze
Siłownia
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO600
1349PLN PROMOCJAPLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)