Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2018

Alan Jagodziński po raz drugi laureatem Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

fot. pow.

fot. pow.

Alan Jagodziński -uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie #reprezentował szkołę w konkursie przedmiotowym z przyrody organizowanym przez Kujawsko -Pomorskiego Kuratora Oświaty. Ostatni etap konkursu - wojewódzki odbył się 14 kwietnia 2018 roku w Toruniu, gdzie chłopiec uzyskał tytuł laureata.

Alan wyróżnia się wzorową kulturą osobistą, sumiennością, pracowitością oraz wielką chęcią zdobywania nowej wiedzy i kolejnych umiejętności. W bieżącym roku szkolnym jest stypendystą projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”.

Kolejne osiągnięcie ucznia w dziedzinie przyrody jest dowodem na to, że jego wiadomości i umiejętności są bardzo wysokie i wymagają ogromnego nakładu dodatkowej pracy.

Do konkursu przygotowywał się pod kierunkiem nauczycielki przyrody Jadwigi Olszak. Swój sukces w dużym stopniu zawdzięcza dzięki ogromnemu wsparciu rodziców Ireny i Adama Jagodzińskich.

Serdecznie gratulujemy Alanowi tytułu laureata oraz życzymy dalszych osiągnięć!

Materiał: Jadwiga Olszak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)