Dziś mamy 13 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2019

Święta to też czas akcji charytatywnych. Zaplanowano kiermasze i koncerty

Zbliżający się czas świąt Bożego Narodzenia obfituje też w różne akcje, które #odbywają się na terenie gminy Kcynia.

W najbliższą niedzielę zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy na Rynku, a w późniejszym czasie 13 grudnia akcja "Ciasto w dobrej wierze" przy Przedszkolu Miejskim, 18 grudnia kiermasz świąteczny w Dziewierzewie (Szkoła Podstawowa), również 18 grudnia Koncert Kolęd i Pastorałek połączony ze świątecznym kiermaszem charytatywnym w Szkole Podstawowej w Laskownicy. 4 stycznia z kolei MKGW Młode Łanki i Sołectwo Łankowice zapraszają na Świąteczny Koncert Kolęd z udziałem Orkiestry Dętej OSP i grup przedszkolnych Jeżyki i Pszczółki z Przedszkola Miejskiego w Kcyni. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00 i przyświeca mu cel charytatywny. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Materiał: Anna Duda-Nowicka - Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)