Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2019

Święta to też czas akcji charytatywnych. Zaplanowano kiermasze i koncerty

Zbliżający się czas świąt Bożego Narodzenia obfituje też w różne akcje, które #odbywają się na terenie gminy Kcynia.

W najbliższą niedzielę zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy na Rynku, a w późniejszym czasie 13 grudnia akcja "Ciasto w dobrej wierze" przy Przedszkolu Miejskim, 18 grudnia kiermasz świąteczny w Dziewierzewie (Szkoła Podstawowa), również 18 grudnia Koncert Kolęd i Pastorałek połączony ze świątecznym kiermaszem charytatywnym w Szkole Podstawowej w Laskownicy. 4 stycznia z kolei MKGW Młode Łanki i Sołectwo Łankowice zapraszają na Świąteczny Koncert Kolęd z udziałem Orkiestry Dętej OSP i grup przedszkolnych Jeżyki i Pszczółki z Przedszkola Miejskiego w Kcyni. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00 i przyświeca mu cel charytatywny. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Materiał: Anna Duda-Nowicka - Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)