Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

28 maja 2019

Realizacja bajkowego projektu. Dzieci poznają nowych bohaterów

fot. pow.

fot. pow.

W tym tygodniu kończy się 8 tygodni z postaciami z bajek. Każdemu tygodniowi przewodziła # jakaś postać z bajki, której przypisano wartość.

W tym tygodniu króluje Masza i niedźwiedź, a dzieci rozmawiać będą o uczciwości. W poniedziałek, 27 maja w ramach przedszkolnego dnia dziecka, dzieci odwiedził niedźwiedź z Maszy. Była to okazja do wspólnej zabawy.

Lekcje z postaciami z bajek odbywają się w ramach projektu Stowarzyszenia "Marzenie" działającego przy przedszkolu pn. "Bajkowe wartości" - postaci z bajek uczą o wartościach dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Kcynia w ramach konkursu ofert Nr 1/2019 Edukacja.

Do przeprowadzenia zajęć tematycznych posłużyły zakupione w ramach projektu pomoce dydaktyczne m.in. maty edukacyjne, puzzle, karty, woreczki gimnastyczne, kolorowanki, farby itp.

To nie koniec projektu. Efektem końcowym będą warsztaty muralowe i malowidła, które powstaną na ścianach muru otaczającego przedszkolny plac zabaw.

materiał: Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)