Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

28 maja 2019

Realizacja bajkowego projektu. Dzieci poznają nowych bohaterów

fot. pow.

fot. pow.

W tym tygodniu kończy się 8 tygodni z postaciami z bajek. Każdemu tygodniowi przewodziła # jakaś postać z bajki, której przypisano wartość.

W tym tygodniu króluje Masza i niedźwiedź, a dzieci rozmawiać będą o uczciwości. W poniedziałek, 27 maja w ramach przedszkolnego dnia dziecka, dzieci odwiedził niedźwiedź z Maszy. Była to okazja do wspólnej zabawy.

Lekcje z postaciami z bajek odbywają się w ramach projektu Stowarzyszenia "Marzenie" działającego przy przedszkolu pn. "Bajkowe wartości" - postaci z bajek uczą o wartościach dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Kcynia w ramach konkursu ofert Nr 1/2019 Edukacja.

Do przeprowadzenia zajęć tematycznych posłużyły zakupione w ramach projektu pomoce dydaktyczne m.in. maty edukacyjne, puzzle, karty, woreczki gimnastyczne, kolorowanki, farby itp.

To nie koniec projektu. Efektem końcowym będą warsztaty muralowe i malowidła, które powstaną na ścianach muru otaczającego przedszkolny plac zabaw.

materiał: Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)