Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

Medale Wojewody dla przedstawicieli środowiska medycznego. Uroczysta gala

fot. KPUW

fot. KPUW

Mikołaj Bogdanowicz wręczył przedstawicielom środowiska medycznego #Medale Wojewody Kujawsko-Pomorskiego „Za szczególne zasługi dla ochrony zdrowia w regionie”.

Wojewoda podziękował wyróżnionym za pracę na rzecz pacjentów, szczególnie w okresie pandemii koronawirusa.

- W ostatnich latach zmagaliśmy się z niełatwymi momentami. Problemy, które się co chwile pojawiały, jak m. in. pandemia, zawsze udało się nam wspólnie rozwiązywać - za to wszystko serdecznie dziękuję - powiedział wojewoda.

Do podziękowań i gratulacji przyłączył się Przemysław Przybylski, pełnomocnik wojewody ds. jednostek samorządu terytorialnego i jednocześnie wiceprzewodniczący Komisji Promocji i Ochrony Zdrowia Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W imieniu nagrodzonych głos zabrał dr Michał Kułakowski.

Źródło: KPUW

Oceń artykuł: 7 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  Pacjent , w dniu 01-12-2023 15:27:55 napisał:

  Dziękować za nie przyjmowanie pacjentów, za ich uśmiercanie? Powinno być Wam wstyd!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (7)

  Gnojokok, w dniu 01-12-2023 17:25:33 napisał:

  To jest" klasa polityka" przesiąkniętego pisowską ideologią.Cynizm,buta i arogancja.Do tej pory wszelkie spory zbiorowe z medykami były ignorowane a działania pozorowane.Teraz kiedy tracą stanowiska i lądują na bruku nagle zmienia im się optyka.Nawet Pinokio oświadczył,że tak naprawdę to on od początku był za invitro.To pokazuje skalę hipokryzji i łgarstwa i jakie ci ludzie stworzyli dysfunkcjonalne patologiczne państwo.Liczę na to że wkrótce tak samo skończą burmistrzowie,wójtowie w samorządach.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Włościanka, w dniu 01-12-2023 17:48:36 napisał:

  Czy te medale produkują za ukradzioną zniewolonej Małgośce działkę 85/1 w Małych Rudach. I cholera wie który wojewoda ,,na komunalizację" ukradł. Wstydził się podpisać dokument. Jego przydupa.. podpisali się kulfonami.. Wstyd i hańba-banda złodziei! Swojakom-budźetówce rozdają z tego co ukradną biedocie pracującej na nich.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)