Dziś mamy 17 stycznia 2026, sobota, imieniny obchodzą:

07 października 2019

Kolejny etap projektu. Tym razem młodzież wybrała się do Nakła

fot. Szymon Cybulski

fot. Szymon Cybulski

Kolejnym etapem, podczas realizowania projektu na zajęcia pozalekcyjne # "Wilczym tropem - nie taki wilk straszny jak go malują" finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, było spotkanie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią.

Opowiedzenie o przyrodzie w naszym regionie oraz o projekcie związanym z wilkami. Młodzież uczestnicząca w projekcie chętnie dzieli się przeżyciami i zdobytą wiedzą.

Podczas spotkania ukazaliśmy piękno naszej rodzimej przyrody oraz opisaliśmy to, co do tej pory zrealizowaliśmy w ramach projektu. Przygotowana prezentacja multimedialna pokazywała nasze wysiłki, twórcze spotkania z ludźmi przyrody i edukacyjne wyprawy.

Gospodarze prze prawie dwie godziny z zainteresowaniem słuchali i oglądali naszą prezentację, na koniec gromkimi brawami podziękowali uczniom za ich duże zaangażowanie w projekt. 

Po spotkaniu zostaliśmy zaproszeni na kawę i smaczne wypieki. Dziękujemy za możliwość integracji, lekcje wrażliwości i okazaną gościnność.

materiał: Szymon Cybulski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"

Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)