Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 września 2019

Ekologicznym krokiem do pracy! Weź udział w konkursie

Wielkimi krokami zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.# Kampania zainicjowana przez Komisje Europejską ma na celu zachęcenie do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze, korzystania z komunikacji miejskiej czy car-poolingu.

W tym roku Powiat Nakielski w ramach szeregu działań Miasta i Gminy Nakło nad Notecią włączył się do akcji. Wszystkich pełnoletnich mieszkańców z terenu powiatu nakielskiego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Ekologicznym krokiem do pracy!”. Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać na adres monika.oles@powiat-nakielski.pl formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem obrazującym ekologiczny sposób pokonywania drogi między miejscem pracy a domem. Codziennie dojeżdżasz rowerem, komunikacją miejską, chodzisz na pieszo, a może wraz ze znajomymi wspólnie przemieszczacie się autem? Pochwal się przyjaznym nastawieniem do środowiska i zgarnij atrakcyjne nagrody! Do wygrania namiot trójosobowy, praktyczna sportowa torba oraz plecak.

Zdjęcia nadsyłać można do 20 września! Twoje zdjęcie zostanie opublikowane na oficjalnym profilu Powiatu Nakielskiego na Facebooku – Starostwo Powiatowe Nakło. O wygranej decydować będzie liczba like-ów oraz reakcji pod zdjęciem. Szczegóły dostępne w regulaminie. Pamiętaj – niewielkie zmiany czynią naszą planetę lepszym miejscem!

Materiał: Monika Oleś – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0
Pliki do pobrania
regulamin - Ekologicznym krokiem do pracy!.pdf
Załącznik nr 1 - zgłoszenie.docx
Załącznik nr 2 - karta informacyjna RODO.pdf
Załącznik nr 3 - treść oświadczenia RODO.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)