Dziś mamy 19 czerwca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
08 czerwca 2018

Dzień Zdrowego Stylu Życia. Nie zabrakło aktywności fizycznej i zdrowej żywności

fot. Agnieszka Kobierowska

fot. Agnieszka Kobierowska

Zdrowy styl życia to całokształt naszych działań i zachowań które poprawiają jakość # naszego życia. Dzięki nim nie tylko wyglądamy dobrze, ale również czujemy się dobrze.

W poniedziałek, 3.06.2018 cała społeczność szkolna zaangażowała się w akcję pod hasłem "Dzień Zdrowego Stylu Życia." W tym dniu zarówno uczniowie jak i pracownicy Zespołu Szkół Technicznych mieli okazję wziąć udział między innymi w zajęciach fitness, prowadzonych pod kierunkiem trenera - pana Bartosza Łyszczarza. Po dużej dawce ćwiczeń i zabawy, nauczyciel wychowania fizycznego – pan Piotr Dutkiewicz przeprowadził szkolne zawody w piłce siatkowej. Wszystkie zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i dopełniły radosną atmosferę tego dnia.

W ramach promowania zdrowego stylu życia wolontariusze pod opieką pracowników szkoły przygotowali też szwedzki stół ze zdrową żywnością. Warto zaznaczyć, że młodzież opowiadała o składzie i wartościach odżywczych kolorowych kanapek, sałatek i świeżo wyciskanych soków. Przygotowane produkty były niezwykle urozmaicone, wyjątkowo smaczne oraz bogate w witaminy i składniki odżywcze.

Akcja Zdrowego Stylu Życia propagowała wśród społeczności szkolnej przestrzeganie zdrowej diety i aktywności fizycznej każdego dnia - nie tylko podczas zbliżających się wakacji.

materiał: W.Zymni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 37 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)