Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

27 stycznia 2023

Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę. Dziewczęta powalczą znów w niedzielę

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Dziś rozpoczęliśmy zmagania w 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek. W pierwszym spotkaniu podejmowaliśmy zespół #PreZero APR Radom. Nie byliśmy faworytem, wiedzieliśmy, że będzie ciężko. I tak było. Jednak nasze dziewczyny walczyły z całych sił i na tyle ile rywal nam pozwolił.

Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę, było widać dobre przygotowanie fizyczne, motoryczne, siłowe. Warunki fizyczne też nie były po naszej stronie. Z takich spotkań możemy tylko czerpać dużo nauki. Nie poddajemy się. Przed nami jeszcze jeden mecz w niedzielę o 9.00 z SKS KUSY Kraków Piłka Ręczna.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka (7), Anna Urbańska (6), Daria Walentowska (5), Wiktoria Sawicka (3), Emilia Łyszczarz (1), Kinga Wiśniewska (1), Julia Zwolak (1), Kinga Chełminiak (1), Martyna Śliwińska, Martyna Popielarz, Patrycja Kwiatkowska, Kinga Białachowska, Maja Michalska, Zuzanna Leszczyńska. Trenerzy: Bartek Łyszczarz i Natalia Grzegorek.

A już jutro o 14.00 drugie spotkanie naszej grupy:
PreZero APR Radom - SKS KUSY Kraków.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)