Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Sport

02 lutego 2023 0

Zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Medale dla tenisistów

W niedzielę, 29 stycznia w Solcu Kujawskim nasi zawodnicy zagrali w turnieju z okazji WOŚP. Zaprezentowali się bardzo dobrze.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 6

VI kolejka NHLPN. Rozegrano zaledwie trzy mecze

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozegrano szóstą kolejkę Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2022/23. Na boisku po raz kolejny# nie pojawili się piłkarze FC Albatros, którzy o tym fakcie poinformowali krótko przed rozpoczęciem meczu, w którym mieli zmierzyć się ze Skrą Paterek.

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 0

Mityng Copernicus Cup. Gwiazdy lekkiej atletyki z całego świata

Gwiazdy polskiej i światowej lekkoatletyki, medaliści najważniejszych imprez lekkoatletycznych Europy i świata spotkają się po raz kolejny# w Toruniu podczas Międzynarodowego Mityngu Lekkoatletycznego Copernicus Cup (8 lutego).

(czytaj więcej)
30 stycznia 2023 0

Pobiegli ulicami miasta. Sportowe zakończenie Finału WOŚP

Ostatnim elementem 31 Finału WOŚP w Kcyni był bieg ulicami miasta. Grupa kcyńskich biegaczy wraz z zaprzyjaźnionymi# pobiegła dla #WOŚP.

(czytaj więcej)
29 stycznia 2023 0

Drużyna Orła zagrała w Wapnie. Zawodnicy okazali wsparcie koledze

Orzeł Kcynia wystąpił w sobotę, 28 stycznia w VI memoriale Zbigniewa Bilskiego. Turniej rozegrano w hali sportowej w Wapnie.# Podopieczni trenera Linettego ostatecznie zajęli 5. miejsce.

(czytaj więcej)
29 stycznia 2023 0

Tym razem się nie udało. Powalczą w Wielkopolskiej III lidze kobiet

W zakończonych dziś turnieju gr.D 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek nasz zespół przegrał z SKS KUSY Kraków Piłka Ręczna 22-31.

(czytaj więcej)
28 stycznia 2023 0

Juniorki zagrają z drużyną z Krakowa. Jutro ostatni mecz

W drugim spotkaniu gr.D 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek PreZero Akademia Piłki Ręcznej Radom pokonuje SKS KUSY Kraków# Piłka Ręczna 30-24.

(czytaj więcej)
27 stycznia 2023 0

Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę. Dziewczęta powalczą znów w niedzielę

Dziś rozpoczęliśmy zmagania w 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek. W pierwszym spotkaniu podejmowaliśmy zespół #PreZero APR Radom. Nie byliśmy faworytem, wiedzieliśmy, że będzie ciężko. I tak było. Jednak nasze dziewczyny walczyły z całych sił i na tyle ile rywal nam pozwolił.

(czytaj więcej)
26 stycznia 2023 0

Gala wręczenia nagród. Wyróżnienia dla sportowców, trenerów i działaczy

Ponad czterystu kujawsko-pomorskich sportowców, trenerów i działaczy sportowych zostało wyróżnionych nagrodami zarządu województwa# za sukcesy odniesione w ubiegłym roku. Gala wręczenia nagród, z udziałem marszałka Piotra Całbeckiego, przewodniczącej sejmiku województwa Elżbiety Piniewskiej i członka zarządu Anety Jędrzejewskiej, odbyła się dziś (26 stycznia) w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa w Toruniu.

(czytaj więcej)
24 stycznia 2023 5

V kolejka NHLPN. Odbyły się cztery mecze

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się V kolejka rozgrywek Nakielski Halowej Ligi Piłki Nożnej. #Stal Produkt Nakło w dalszym ciągu utrzymuje się na czele stawki.

(czytaj więcej)
23 stycznia 2023 0

1/16 Mistrzostw Polski Juniorek. Zawody już w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend w Szubinie odbędzie się 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Ręcznej.

(czytaj więcej)
22 stycznia 2023 0

Zawodniczki spisały się znakomicie. Pewne miejsce w finale wojewódzkim

Jesteśmy w finale wojewódzkim rocznika 2011! Dziś drużyna naszych szczypiornistek z rocznika 2011 rozegrała trzeci turniej eliminacyjny# gr.B w Kowalu. Dziewczyny spisały się znakomicie, wygrywając trzy spotkania.

(czytaj więcej)
21 stycznia 2023 0

Trening drużyny seniorów. Zaplanowano mecze sparingowe na 2023 rok

W czwartek, 19 stycznia odbył się pierwszy trening drużyny seniorów w 2023 roku.

(czytaj więcej)
18 stycznia 2023 0

Awans do finału wojewódzkiego. Szczypiornistki powalczą w Brodnicy

Szczypiornistki naszego klubu reprezentując Szkołę Podstawową im. Jana Czochralskiego w Kcyni awansowały do finału# szkolnych rozgrywek sportowych w piłce ręcznej.

(czytaj więcej)
17 stycznia 2023 0

Z kim zagra drużyna młodzika? "Orzeł" przygotowuje się do rundy wiosennej

Przedstawiamy grupę, w której w rundzie wiosennej będzie rywalizowała drużyna młodzika.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2023 0

Zawody strzeleckie z okazji rocznicy Boju o Szubin. Wyłoniono zwycięzców

Dnia 14.01.2023 roku KSSK GWARD przeprowadził zawody na terenie strzelnicy sportowej pneumatycznej i wirtualnej w# ZS Szubin w 104. rocznicę Boju o Szubin Powstania Wielkopolskiego 1918-1919.

(czytaj więcej)
14 stycznia 2023 0

Awans do półfinału wojewódzkiego. Igrzyska dzieci w Bydgoszczy

Zawodniczki naszego klubu reprezentując Szkołę Podstawową im. Jana Czochralskiego w Kcyni awansują do półfinału# wojewódzkiego w piłce ręcznej dzieci.

(czytaj więcej)
13 stycznia 2023 0

Treningi we wtorki i w czwartki. Dla miłośników tenisa stołowego

Tenisiści stołowi ciężko pracują. Serdecznie zapraszamy na treningi.

(czytaj więcej)
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)