Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

Na sygnale

03 grudnia 2022 2

Trudne warunki atmosferyczne. Auto wpadło w poślizg

Dziś o godzinie 9:20 wskutek intensywnych opadów śniegu doszło do wypadku drogowego na 290 kilometrze DK 10.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2022 0

Pogoda nie sprzyja kierowcom. Volkswagen wypadł z drogi

Dzisiejsza pogoda nie sprzyja kierowcom. Trudne warunki na drogach sprawiają, że dochodzi do wielu kolizji.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2022 0

Niebezpiecznie na drogach. Zderzenie dwóch osobówek

W sobotę 3 grudnia br, przed godziną 11 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w #Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Koronowskiej w Sępólnie Krajeńskim.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2022 5

Ukrywał się w jednym z mieszkań. 41-latek trafił do więzienia

Mieszkaniec kcyńskiej gminy miał na swoim koncie złamanie sądowego zakazu, za co szubiński sąd skazał go na karę 8 miesięcy# pozbawienia wolności. Ponieważ 41-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2022 5

Zaatakował taksówkarza! 34-latek zatrzymany po rozboju

Dwóch godzin potrzebowali mundurowi z Szubina, by namierzyć podejrzanego o rozbój na taksówkarzu.# Do zdarzenia doszło we wtorek w jednej z gminnych wsi. Wczoraj sąd zdecydował o aresztowaniu podejrzanego.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2022 10

Rozpoznajesz tego meżczyznę? Ukradł pieniądze w domu studenckim

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. #Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2022 9

Nie wszyscy byli trzeźwi. Prowadzili opla i "cieżarówkę" po alkoholu

Dwóch pijanych kierowców zatrzymali podczas wczorajszych działań „Trzeźwy kierujący” policjanci w powiecie nakielskim. Łącznie skontrolowano# 1060 osób.

(czytaj więcej)
01 grudnia 2022 14

Zderzenie dwóch samochodów osobowych! Dwie osoby zostały ranne

Taryfikator mandatów coraz wyższy, a na drodze nadal często dochodzi do zdarzeń drogowych#, dlatego apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy!

(czytaj więcej)
30 listopada 2022 0

Uderzył w drzewo i dachował. Kierowca miał sporo szczęścia

W środę 30 listopada br, krótko przed godziną 14 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w #Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Niechorz – droga krajowa nr 25.

(czytaj więcej)
29 listopada 2022 99

Driftowali na parkingu. Zapłacą po 1500 złotych mandatu

Mandatami po 1500 złotych i 15 punktami karnymi, ukarani zostali kierowcy, którzy na jednym z nakielskich parkingów wykonywali manewry# zagrażające bezpieczeństwu ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
29 listopada 2022 0

Spalał odpady w stalowej beczce. Zadymił okolicę

O dużym zadymieniu w okolicy ul. Nakielskiej w Występie poinformował dyżurnego Straży Miejskiej zaniepokojony mieszkaniec.

(czytaj więcej)
28 listopada 2022 7

Pijany kierowca bmw. 36-latek stracił prawo jazdy

Utrata prawa jazdy, wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, to konsekwencje grożące# 36-latkowi, który pijany ruszył w trasę bmw.

(czytaj więcej)
28 listopada 2022 9

Prowadzili bez uprawnień. Zatrzymani w Występie i w Ślesinie

Wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów grozi każdemu, kto bez wymaganych uprawnień wsiądzie za kierownicę# i wyruszy w trasę. Konsekwencje takie poniosą osoby skontrolowane w miniony weekend przez nakielskich mundurowych.

(czytaj więcej)
27 listopada 2022 1

Dwie 9-latki poparzone. Wypadek w bydgoskim Family Park

W sobotę, 26 listopada po południu, na terenie Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy doszło do nieszczęśliwego wypadku. #Dwie dziewczynki zostały poparzone podczas pokazów fizyczno-chemicznych.

(czytaj więcej)
24 listopada 2022 15

Kolejna kolizja. Nie ustąpiła pierwszeństwa (aktualizacja)

W czwartek, 24 listopada na skrzyżowaniu DK 10 z ulicą Olszewską w Nakle doszło do kolizji drogowej.

(czytaj więcej)
24 listopada 2022 2

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń na policję

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu.# Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
24 listopada 2022 4

Pijana uciekała po kolizji. 42-latka złapana w pościgu

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 42-letniej bydgoszczance, która mając niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie# spowodowała kolizję. Na tym jednak nie koniec. Kobieta uciekała przed powiadomionym o zdarzeniu patrolem popełniając przy tym kolejne wykroczenia.

(czytaj więcej)
23 listopada 2022 20

Zderzenie trzech aut. Nie ustąpiła pierwszeństwa (aktualizacja)

W środę, 23 listopada na DK 10 przy ulicy Olszewskiej w Nakle doszło do kolizji drogowej. Zderzyły się# trzy samochody osobowe.

(czytaj więcej)
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)