Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

Na sygnale

03 czerwca 2023 0

Pożar stogów słomy. Akcja strażaków i pomoc rolników

W piątek, 2 czerwca ok. godziny 14.40 w Dobieszewie doszło do# pożaru stogów słomy.

(czytaj więcej)
02 czerwca 2023 0

Zaginął trzynastolatek. Policja poszukuje Damiana Duszyńskiego

Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 13-latka, który wyszedł z# Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej do niego nie wrócił. Funkcjonariusze ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nastolatka.

(czytaj więcej)
02 czerwca 2023 25
Wiadomości z regionu

Zderzenie osobówki z cieżarówką. Jedna osoba ranna

W piątek, 2 czerwca w godzinach rannych w #Zielonczynie auto osobowe zderzyło się z ciężarówką przewożącą dwutlenek węgla. Osoba poszkodowana trafiła do szpitala.

(czytaj więcej)
01 czerwca 2023 19

Motocyklista przewrócił się na rondzie. Stracił panowanie nad pojazdem

W czwartek, 1 czerwca na Rondzie Tadeusza Pietrykowskiego w# Kcyni doszło do zdarzenia drogowego z udziałem młodego motocyklisty.

(czytaj więcej)
01 czerwca 2023 4

Sprawdzono ponad 1200 kierujących. "Trzeźwy poranek” na drogach powiatu

Nakielscy policjanci przeprowadzili wczoraj (31.05.23) działania# pn. „Trzeźwy poranek”, w trakcie których sprawdzili stan trzeźwości ponad 1200 kierujących.

(czytaj więcej)
31 maja 2023 7

Pożar audi. Samochód zapalił się podczas jazdy

W środę, 31 maja około godz.15.00 na drodze w Polichnie (gm. Nakło) doszło do #pożaru samochodu osobowego. Auto spłonęło doszczętnie.

(czytaj więcej)
31 maja 2023 4

Kolejna akcja KAS. Przejęto nielegalne papierosy i tytoń

Kujawsko-pomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wykryła ponad 68 tys. szt. papierosów #oraz 45 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy. 137 tys. zł mógł stracić budżet państwa gdyby towar trafił do sprzedaży.

(czytaj więcej)
31 maja 2023 1

Trzej kierowcy z promilami. Mężczyźni wkrótce usłyszą zarzuty

Policjanci zatrzymali na terenie powiatu nakielskiego trzech nietrzeźwych kierujących. #Kierujący "na podwójnym gazie” stracili uprawnienia do kierowania pojazdami i niebawem usłyszą zarzuty. Za jazdę z promilami w organizmie, każdemu z nich grożą dwa lata pozbawienia wolności.

(czytaj więcej)
31 maja 2023 0

Pożar budynku gospodarczego. Ktoś zaprószył ogień

We wtorek, 30 maja w godzinach popołudniowych na odcinku #Nakło-Występ doszło do pożaru budynku gospodarczego.

(czytaj więcej)
30 maja 2023 0

Zawiadomienie do policji. Strażnicy Miejscy sprawdzają nieruchomości

Dnia 29 maja 2023 roku około godz. 10.25 Dyżurny Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią został #poinformowany, że ze studzienki kanalizacyjnej przy skrzyżowaniu ulic Hallera-Podgórna w Nakle nad Notecią wydobywa się na jezdnię nieokreślona, czarna masa, ciecz.

(czytaj więcej)
30 maja 2023 2
Wiadomości z regionu

Cztery osoby poszkodowane w wypadku. Przestroga dla innych kierowców

Bydgoscy policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze podczas jazdy w# każdych warunkach drogowych. Do niebezpiecznej sytuacji doszło dzisiejszego (30.05.2023) poranka na drodze S-5 w podbydgoskim Żołędowie. Niech widok uszkodzonych pojazdów będzie dla wszystkich przestrogą.

(czytaj więcej)
30 maja 2023 7
Wiadomości z regionu

Proponował okazyjne ceny. Oszust wyłudził ponad milion złotych

Policjanci ze Szwederowa zatrzymali 49-letniego bydgoszczanina mającego związek z #oszustwami, w których pokrzywdzeni stracili łącznie ponad milion złotych. Mężczyzna powołując się na znajomości komornicze oferował pomoc w zakupie, po okazyjnych cenach, mieszkań i pojazdów pochodzących z licytacji, a także przy założeniu, na terenie Niemiec, firmy zajmującej się fotowoltaiką. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(czytaj więcej)
30 maja 2023 0

Uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy. Postawa godna naśladowania

Funkcjonariusz Zakładu Karnego w Potulicach w czasie wolnym od służby uniemożliwili dalszą jazdę #kierowcy, który znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu.

(czytaj więcej)
30 maja 2023 2

Rój pszczół w centrum miasta. Szybka interwencja z udziałem pszczelarza

Przy ulicy Bydgoskiej w Nakle na ścianie budynku jednego ze sklepów, przy chodniku dla pieszych# zagnieździł się rój pszczół. Interweniowały służby.

(czytaj więcej)
29 maja 2023 10

1500 zł mandatu, punkty karne i utrata prawa jazdy. Kara dla kierowcy hondy

Mieszkaniec szubińskiej gminy, po spotkaniu z nakielską „drogówką”, na trzy miesiące stracił #prawo jazdy. Wszystko przez to, że w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Za popełnione wykroczenie kierowca otrzymał też wysoki mandat i punkty karne.

(czytaj więcej)
29 maja 2023 6
Wiadomości z regionu

Wyrzuciła kartę płatniczą z ziemniakiem za okno. Kolejna seniorka oszukana

Kolejna seniorka padła ofiara oszustów telefonicznych. Zmanipulowali 83-letnią# bydgoszczankę, która wyrzuciła w torebce foliowej z ziemniakiem kartę płatniczą przez okno. Przekazała również pin do karty i straciła 22.000 złotych.

(czytaj więcej)
29 maja 2023 34

Wyciek substancji ropopochodnej z kanalizacji. Na miejscu kierownik RZKO

W poniedziałek, 29 maja przy skrzyżowaniu ulic Hallera i Podgórnej w Nakle doszło do #wycieku substancji ropopochodnej z kanalizacji.

(czytaj więcej)
28 maja 2023 8
Wiadomości z regionu

Motocyklista przewrócił się podczas jazdy. Mężczyzna trafił do szpitala

W niedzielę, 28 maja w Wojnowie (gm. Sicienko) motocyklista przewrócił #się na jezdnię podczas jazdy.

(czytaj więcej)
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)