Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

18 maja 2022

Zmiany w budżecie gminy. 20 tys. zł na rewitalizację stawu

fot. LZ

fot. LZ

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kcyni radni dokonali# zmian w budżecie gminy.

Jedną z nich jest przeznaczenie 20 tys. zł na rewitalizację stawu i zagospodarowanie przyległego terenu przy ul. Bolesława Pobożnego w Kcyni. To teren przy porzuconym bloku, który nigdy nie doczekał się dokończenia budowy. Włodarze gminy podkreślają, że panuje tam nieład i czas, żeby ten rejon Kcyni doprowadzić do porządku. 

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  Anonim, w dniu 18-05-2022 11:52:01 napisał:

  W pierwszej kolejności warto wyburzyć tego straszaka, a dopiero później rewitalizować

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Gal, w dniu 18-05-2022 12:53:35 napisał:

  wyburzyć blok, a materiał z rozbiórki do kruszarki i utwardzać drogi na wioskach. Ruszcie głowa w tej radzie w końcu. Wiadomo nie jest to tani koszt rozbiórki, ale w końcu trzeba to zrobić bo jest tragedia. Przecież w tym mieście się nic nie dzieje.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  fff, w dniu 18-05-2022 13:39:55 napisał:

  co za głupota i marnowanie środków. a kiedy się tam nie pójdzie to kasy nie ma

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Bogusia, w dniu 18-05-2022 19:36:15 napisał:

  Tam powinny być barierki, dobrze ze jeszcze nitki tam nie wjechał do tego stawu ! Nie wspominając o wyjedzie z ulicy krzywej, bardzo niebezpieczne miejsce w Kcyni

  odpowiedz

  • 0 (0)

  :D, w dniu 20-05-2022 14:27:51 napisał:

  Najbardziej to podobają mi się te autobusy i busik stojące na jezdni przy zakręcie.... tam jak do czołówki kiedyś nie dojdzie to tragedia... Wyjeźdzasz na łuku drogi a tu niespodzianka z naprzeciwka i nie ma gdzie uciec ani jeden ani drugi.... SPoko rozumiem, że szkoła i muszą dojeżdżać i odjeżdżać do chaty ale nie warto stawać na tym parkingu ? Uwierzcie mi, że się da wywinąć autobusem bez najmniejszych problemów tylko trochę chęci trzeba.... Coś pomyślą jak ktoś straci zdrowie albo życie.... to samo jest koło przedszkola niby skrzyżowanie ulic, ale staną ci wszyscy metr od skrzyżowania jeden przy drugim i po drugiej stronie też i gdzie uciec w razie draki? ktoś kiedyś w końcu pomyśli?!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)