Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

Zespół po raz kolejny pokazał charakter. Dwa dobre spotkania

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W niedzielę, 26 marca w Obornikach rozegraliśmy IV turniej w ramach# Wielkopolskiej III ligi. Nasz zespół rozegrał dwa spotkania.

APR Poznań 22-13

Od początku spotkania dziewczyny świetnie funkcjonowały w obronie. Graliśmy mocno, co zaowocowało tylko 3 straconymi bramkami w pierwszych 20 minutach. W drugiej połowie gra bardziej się wyrównała, ale przez cały czas kontrolowaliśmy spotkanie.

APR Gladiator Oborniki 17-24

Niestety tym razem nie udało się przełamać serii porażek z Gladiatorkami. Po wyrównanym początku, popełniliśmy kilka błędów w obronie i przegrywaliśmy 3-9 w 10 minucie. Po czasie, zespół funkcjonowały lepiej. Do przerwy przegrywamy 8-15. Druga połowa bardzo wyrównana. Staraliśmy sir, walczyliśmy ale nie potrafiliśmy znaleźć sposobu.

"Zespół po raz kolejny pokazał charakter. Rozegraliśmy dwa dobre spotkania. Czujemy niedosyt ale walczymy dalej. Jestem dumny z postawy i postępów zespołu." - podsumował trener Bartek Łyszczarz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Daria Walentowska (9), Dominika Grzegorek (9), Maria Kutka (6), Maja Michalska (3), Wiktoria Sawicka (3), Kinga Wiśniewska (2), Zuzanna Leszczyńska (2), Julia Zwolak (2), Martyna Popielarz (2), Natalia Grzegorek (1), Emilia Łyszczarz, Anna Urbańska, Kinga Chełminiak.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)