Dziś mamy 1 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

25 października 2021

Zebranie "Droga Ekspresowa S10". Uczestniczyli w nim przedstawiciele powiatu

fot. UG Płońsk

fot. UG Płońsk

22 października na terenie gminy Płońsk odbyło się# walne zebranie stowarzyszenia "Droga Ekspresowa S10" w którym uczestniczył Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławki, członkowie stowarzyszenia oraz włodarze jednostek samorządu terytorialnego, przez tereny których przechodzi obecna trasa krajowa nr 10 lub planowany jest bieg nowej S10.

Na zebraniu z przekazanej korespondencji przez GDDKiA dowiedzieliśmy się, że w zakresie odcinka przechodzącego m.in. po terenie gminy Płońsk (odcinek od autostrady A1 do planowanej obwodnicy Warszawskiej) przeprowadzono wyłącznie wstępne prace planistyczno-studialne.  W wyniku prac wyznaczono korytarze, które zostaną objęte szczegółowymi analizami w trakcie opracowania Studium Techniczno – Ekonomiczno – Środowiskowym. Wobec tego na obecnym etapie brak jest bezdyskusyjnych koncepcji. Na bieżąco będziemy Państwa informować o następnych pracach nad projektem drogi ekspresowej oraz nad planowanym zakresem realizacji inwestycji tj. budowy drogi S10.

W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele powiatu nakielskiego. 

Materiał: UG Płońsk/red. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (7)

  Gnojokok, w dniu 25-10-2021 15:05:02 napisał:

  "korytarze które będą objęte szczegółowymi analizami " Jak ja kocham taki urzędniczy wyświechtany bełkot obliczony na typową obstrukcję zadania. I pomyśleć,że "ludzie królika" za taki bełkot i ową "analizę" zgarniają mln.zł pozorując poważną dyskusję .Potem dowiadujemy się,że zadanie powinno być gotowe w 2050 roku. Obwodnica Wałcza licząca niespełna 20 km była budowana 11 lat.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Kk, w dniu 25-10-2021 19:51:07 napisał:

  Pogadali Pogadali Pogadali

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Karkówka wieprzowa
12,99PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)