Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Wyspiański zakończył rok szkolny. Podziękowano uczniom za intensywną pracę

fot. J.Kalinin

fot. J.Kalinin

24 czerwca w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w Szubinie odbyło się zakończenie roku szkolnego.

Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher, która odczytała list Starosty Nakielskiego i podziękowała wszystkim uczniom za intensywną pracę w kończącym się roku szkolnym. Wspomniała przede wszystkim o sukcesach uczniów, podziękowała za zaangażowanie w realizowane w szkole przedsięwzięcia i akcje.

Szczególne gratulacje złożyła Alanowi Jagodzińskiemu, który został w tym roku finalistą dwóch olimpiad - Olimpiady Lingwistyki Matematycznej i Olimpiady Teologii Katolickiej. Następnie, wraz z panią Ewą Braniewicz, przewodniczącą Rady Rodziców, i panią Beatą Kaźmierczak, wicedyrektor szkoły, wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom szkoły. Uhonorowano także tych, którzy brali udział w konkursach, projektach i zawodach sportowych, działali w Drużynie Sanitarnej oraz Klubie Wolontariusza.

Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2021/2022:
1. A. Jagodziński
2. O. Jagodziński
3. W. Kowalska
4. Z. Fojucik
5. D. Macierzyński
6. M. Echaust
7. S. Braniewicz
8. K. Burzyńska
9. P. Wekwerth
10. K. Kamyszek
11. J. Zwolak
12. O. Wyrostek
13. N. Maciejewska
14. A. Witosławska
15. W. Lewandowska
16. K. Mikuła
17. O. Wiśniewska
18. K. Kubiak
19. M. Karczewska
20. M. Kawecka
21. S. Chełminiak
22. T. Konopka
23. J. Piechowiak
24. M. Lisiecka
25. T. Kubiak

Materiał: B. Każmierczak, E. Kapsa

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)