Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2022

Wręczanie świadectw w ZSS w Kcyni. Wiadomo, kto będzie nowym dyrektorem szkoły

fot. ML

fot. ML

Dzisiaj (24 czerwca) w Zespole Szkół Specjalnych w # Kcyni odbywała się ceremonia wręczania świadectw dla uczniów i absolwentów tejże placówki.

Ceremonia prowadzona przez czwórkę absolwentów rozpoczęła się rano o 8:00 od wniesienia sztandaru i odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego. Starosta nakielski Tadeusz Sobol z dyrektorką szkoły Barbarą Grodzicką złożyli serdeczne życzenia dla uczniów kończących rok szkolny 2021/2022.

Był to też moment podziękowań. Barbara Grodzicka ustępuje ze stanowiska dyrektora. Nie brakowało słów pełnych wzruszeń i kwiatów w ramach podziękowania za obejmowanie stanowiska. Tadeusz Sobol oświadczył, że od 1 września br. nowym dyrektorem szkoły zostanie Agnieszka Maciejewska.

Oceń artykuł: 21 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (6)

  Mieszkaniec , w dniu 24-06-2022 22:03:10 napisał:

  Przepraszam że nie na temat artykułu , tak jak słusznie napisał Pan Koniec Panie Burmistrzu, czy nie widzi Pan jak zarośnięte jest boisko na Powst. Wlkp , czy tak trudno zlecić regularne skoszenie trawy, przecież trawa jest tak wysoka że nie widać piłki , wakacje się rozpoczęły ale fajnie jest siedzieć w gabinecie na Rynek 23 , oczywiście inni Urzędnicy też tego nie widza - wstyd !!!!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (3)

  Mirek, w dniu 24-06-2022 22:20:50 napisał:

  Z całym szacunkiem dla uczni, bo oni tu Bogu ducha winni, ale sztandar to się wprowadza albo wyprowadza, a nie wnosi lub wynosi!!!. Autor tego artykułu udowodnił że nawet nie dorasta do pięt ucznią tej szkoły.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mirek, w dniu 24-06-2022 22:28:59 napisał:

  *Uczniom

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Krf, w dniu 25-06-2022 13:49:25 napisał:

  O matko.Gorzej nie mogli wybrać.

  odpowiedz

  • 6 (10)

  proktoglywenol, w dniu 25-06-2022 19:01:49 napisał:

  Czopek załatwił żonce posadkę?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  RTG, w dniu 05-07-2022 18:00:04 napisał:

  Czopka to powinni wziąść po lupe. Na szczęscie są tacy którzy nad tym pracują. Dziwie sie ze tyle inteligentnych osob wokolo a dają sobie grac na nosie takiemu karzelkowi.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)