Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2023

Wielki Festyn Rodzinny. Wspaniała zabawa i piknikowa atmosfera

fot. p. Elżbieta Nowak

fot. p. Elżbieta Nowak

We wtorek, 30 maja w Szkole Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie odbyła się #wspaniała impreza zorganizowana przez uczniów klas I- III z okazji Dnia Matki i Ojca.

Na początku Rodzice obejrzeli program artystyczny w wykonaniu swoich pociech, a następnie wspólnie wzięli udział w zabawach i quizach.

Dzieci wraz z gośćmi rozpoznawali muzykę filmową- bezbłędnie! Rozwiązywali zadania i zagadki oraz wzięli udział w zabawie "Jaka to melodia? ". Po konkursowych zmaganiach był oczywiście wspólny poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za cudowny dzień, wspaniałą zabawę i prawdziwie piknikową atmosferę.

Materiał: p. Mirosława Ziółkowska / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)