Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2023

Wiele niespodzianek i atrakcji dla dzieci. "Był to dzień pełen radości"

fot. p. Justyna Kociołek, p. Mariola Ornowska, p. Hanna Paszkiewicz, Nadia Hudzińska

fot. p. Justyna Kociołek, p. Mariola Ornowska, p. Hanna Paszkiewicz, Nadia Hudzińska

W czwartek, 1 czerwca na wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej# im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie oraz młodszych mieszkańców Chwaliszewa czekało wiele niespodzianek i atrakcji.

Był to dzień pełen radości, gdyż dzieci mogły bawić się razem z animatorami, zjeżdżać z dmuchanych zjeżdżalni, których było kilka do wyboru, zjeść przepyszne kanapki, watę cukrową czy popcorn, były też kiełbaski z grilla, lody i napoje.

Wszystkie klasy uczestniczyły w zawodach sportowych, a za konkurencje klasowe i indywidualne uczestnicy zostali nagrodzeni medalami i słodkościami.

A te wszystkie atrakcje zorganizowali, niezawodni jak zawsze, rodzice. Dziękujemy!

Materiał: Hanna Paszkiewicz / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)