Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Ukrywał się w jednym z mieszkań. 41-latek trafił do więzienia

fot. archiwum

fot. archiwum

Mieszkaniec kcyńskiej gminy miał na swoim koncie złamanie sądowego zakazu, za co szubiński sąd skazał go na karę 8 miesięcy# pozbawienia wolności. Ponieważ 41-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Mieszkaniec kcyńskiej gminy miał na swoim koncie złamanie sądowego zakazu, za co szubiński sąd skazał go na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Ponieważ 41-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się wczoraj (01.12), po tym, jak funkcjonariusze z miejscowego komisariatu ustalili, że mężczyzna przebywa prawdopodobnie w jednym z mieszkań na terenie miasta. Informacje te szybko sprawdzono, a namierzonego w lokalu 41-latka wylegitymowano. Sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie potwierdziło fakt wszczętych za nim poszukiwań.

Mieszkaniec kcyńskiej gminy został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dzisiaj (02.12) dowieziono go do zakładu karnego. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną przez sąd.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (9)

  Micki , w dniu 02-12-2022 15:23:24 napisał:

  Dlaczego nie ma możliwości komentowania artykułów związanych z policyjnymi awansami ,wyróżnieniami i premiami pieniężnymi. Czyżby nakielscy łowcy mandatów obawiali się czegoś? Jeżeli nie można komentować takich artykułów to proszę ich nie udostępniać.

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Balbina, w dniu 02-12-2022 16:30:32 napisał:

  Należał do PiSu?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Jak to jest, w dniu 02-12-2022 20:34:39 napisał:

  Jak to jest, że o gwałcie na młodym mężczyźnie w kcyńskim parku nie ma ani słowa? Przecież to na prawdę ważne, że po Kcyni kręci się zboczeniec i zagraża naszej społeczności. Co to jakiś ksiądz, albo może NAUCZYCIEL obcego języka?

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Jak to jest, w dniu 02-12-2022 20:34:40 napisał:

  Jak to jest, że o gwałcie na młodym mężczyźnie w kcyńskim parku nie ma ani słowa? Przecież to na prawdę ważne, że po Kcyni kręci się zboczeniec i zagraża naszej społeczności. Co to jakiś ksiądz, albo może NAUCZYCIEL obcego języka?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mirek, w dniu 02-12-2022 20:41:00 napisał:

  Jak to jest, ciekawa lektura, dawaj więcej szczegółów z chęcią poczytam.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)