Dziś mamy 1 grudnia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Ukrywał się w jednym z mieszkań. 41-latek trafił do więzienia

fot. archiwum

fot. archiwum

Mieszkaniec kcyńskiej gminy miał na swoim koncie złamanie sądowego zakazu, za co szubiński sąd skazał go na karę 8 miesięcy# pozbawienia wolności. Ponieważ 41-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Mieszkaniec kcyńskiej gminy miał na swoim koncie złamanie sądowego zakazu, za co szubiński sąd skazał go na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Ponieważ 41-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się wczoraj (01.12), po tym, jak funkcjonariusze z miejscowego komisariatu ustalili, że mężczyzna przebywa prawdopodobnie w jednym z mieszkań na terenie miasta. Informacje te szybko sprawdzono, a namierzonego w lokalu 41-latka wylegitymowano. Sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie potwierdziło fakt wszczętych za nim poszukiwań.

Mieszkaniec kcyńskiej gminy został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dzisiaj (02.12) dowieziono go do zakładu karnego. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną przez sąd.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (9)

  Micki , w dniu 02-12-2022 15:23:24 napisał:

  Dlaczego nie ma możliwości komentowania artykułów związanych z policyjnymi awansami ,wyróżnieniami i premiami pieniężnymi. Czyżby nakielscy łowcy mandatów obawiali się czegoś? Jeżeli nie można komentować takich artykułów to proszę ich nie udostępniać.

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Balbina, w dniu 02-12-2022 16:30:32 napisał:

  Należał do PiSu?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Jak to jest, w dniu 02-12-2022 20:34:39 napisał:

  Jak to jest, że o gwałcie na młodym mężczyźnie w kcyńskim parku nie ma ani słowa? Przecież to na prawdę ważne, że po Kcyni kręci się zboczeniec i zagraża naszej społeczności. Co to jakiś ksiądz, albo może NAUCZYCIEL obcego języka?

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Jak to jest, w dniu 02-12-2022 20:34:40 napisał:

  Jak to jest, że o gwałcie na młodym mężczyźnie w kcyńskim parku nie ma ani słowa? Przecież to na prawdę ważne, że po Kcyni kręci się zboczeniec i zagraża naszej społeczności. Co to jakiś ksiądz, albo może NAUCZYCIEL obcego języka?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Mirek, w dniu 02-12-2022 20:41:00 napisał:

  Jak to jest, ciekawa lektura, dawaj więcej szczegółów z chęcią poczytam.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Budowa hal
0

"Aktywny Dzisiaj dla Zdrowia w Przyszłości". Nowa edycja programu

W 2024 roku ruszy kolejna edycja programu WF z AWF#. Inicjatywa jest realizowana we współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na realizację zadania przeznaczymy blisko 30 mln zł. Projekt jest poświęcony szeroko rozumianej profilaktyce prozdrowotnej.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)