Dziś mamy 7 czerwca 2025, sobota, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2025

Podsumowanie roku w Klubie Aktywnego seniora. Uroczyste spotkanie

fot. GCKiB w Kcyni

fot. GCKiB w Kcyni

W czwartek, 5 czerwca w Gminnym Centrum Kultury# i Biblioteki w Kcyni miało miejsce w podsumowanie minionego roku w Klubie Aktywnego Seniora.

W spotkaniu uczestniczył zastępca Burmistrza Pan Adam Kontowicz oraz Pani Ewa Hałas z Referatu Edukacji, Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miejskiego w Kcyni.

Materiał: Ilona Kurdelska / GCKiB w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zachować się podczas burzy? Skorzystaj z poradnika

O burzy mówimy wtedy, gdy następuje jedno lub kilka #nagłych wyładowań atmosferycznych (piorunów). Wyładowania występują zarówno pomiędzy chmurami, jak i między chmurą a ziemią. Zwykle burzy towarzyszą intensywne opady deszczu, często z gradobiciem, oraz porywisty wiatr.

(czytaj więcej)
0

Podstawa udanej wyprawy. Sprawny autokar i sprawdzony kierowca

Czas na wycieczkę klasową lub zieloną szkołę? Sprawny autokar #i sprawdzony kierowca to podstawa udanej wyprawy.

(czytaj więcej)
0

Nie sadź IGO. Postaw na gatunki bezpieczne dla natury

Dzisiaj w naszym mini przewodniku #po świecie bezpiecznego i pięknego ogrodnictwa prezentujemy kolejne, rodzime gatunki, które będą cieszyć Wasze oczy w maju oraz te, których należy za wszelką cenę unikać.

(czytaj więcej)
0

Przygotowania do bezpiecznych wakacji. Nie zabraknie kontroli

W siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej# w Bydgoszczy odbyła się narada pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej pionu higieny dzieci i młodzieży w województwie kujawsko-pomorskim. Spotkanie miało na celu omówienie przygotowania służb do sezonu wakacyjnego. Pracownicy, jak co roku, będą realizować kontrole zorganizowanych form wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych oraz obiektów użyteczności publicznej.

(czytaj więcej)