Dziś mamy 8 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

27 października 2022

Piłkarze wykonali plan. Choć do przerwy pachniało niespodzianką

fot. archiwum

fot. archiwum

Najsłabszy zespół grupy III – Zieloni Zalesie był kolejnym rywalem #Czarnych Nakło w rozgrywkach piłkarskich bydgoskiej B – klasy. Z bardzo dobrej strony pokazał się Mikołaj Jaruzal, który strzelił trzy bramki.

W 10 kolejce rozgrywek piłkarskich na szczeblu B – klasy, Czarni Nakło mieli okazję na łatwe podreperowanie dorobku punktowego. Podopieczni Pawła Łukomskiego zmierzyli się bowiem z czerwoną latarnią rozgrywek – Zielonymi Zalesie. Spotkanie rozegrano na boisku w Potulicach. Początek meczu należał do grających w roli gospodarza, zespołu Czarnych, a dokładnie rzecz biorąc Daniela Pecyny, który w 7. minucie otworzył wynik meczu, a trzynaście minut później podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Grający ambitnie Zieloni zdołali jednak odpowiedzieć, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Sojka. Ten sam zawodnik, pod koniec pierwszej połowy po raz drugi zdołał pokonać Kamila Sochę, w związku z czym do przerwy wynik był remisowy. W Potulicach zatem pachniało niespodzianką, bowiem skazywani na porażkę goście, remisowali ze znacznie wyżej notowanym rywalem. Druga połowa okazała się jednak bardzo brutalna. A to głównie zasługa Mikołaja Jaruzala. Środkowy pomocnik nakielskiego zespołu po raz kolejny potwierdził potencjał ofensywny i w przeciągu kwadransa zdołał skompletować klasycznego hat – tricka. Czarni osiągnęli przewagę, choć zgromadzeni kibice długo musieli na to czekać. Ostatecznie udało się odnieść pewne zwycięstwo, a wynik spotkania w 71. minucie ustalił Paweł Łukomski.

Czarni Nakło – Zieloni Zalesi 6:2 (2:2)

Bramki: Mikołaj Jaruzal 3, Daniel Pecyna, Paweł Łukomski – Mateusz Sojka

Oceń artykuł: 17 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Ok, w dniu 27-10-2022 19:36:47 napisał:

    Ok ok

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Miej oko na kleszcze. Przestrzegaj podstawowych zasad

Choroby odkleszczowe to jedno z największych naturalnych zagrożeń#, które występuje w naszym klimacie.

(czytaj więcej)
0

Dziedzictwo cysterskie w Łeknie. Wyjątkowe w skali europejskiej

Międzynarodowy projekt „Cisterscapes – cysterskie krajobrazy łączące Europę” otrzymał# tytuł Znaku Dziedzictwa Europejskiego (European Heritage Label). Wśród 18 ośrodków cysterskich, które biorą udział w projekcie, jest krajobraz klasztoru łekneńsko-wągrowieckiego. Gmina i Miasto Wągrowiec, otrzymując Znak Dziedzictwa Europejskiego, dołączyły do grona 66 miejsc w Europie uhonorowanych Znakiem Dziedzictwa Europejskiego.

(czytaj więcej)
0

Miejsca otoczone czcią. Umieszczono pamiątkową talblicę

13 lat temu dzięki projektowi dofinansowanemu z# Powiatu Nakielskiego i zaangażowaniu mieszkańców Brzózek udało się przeprowadzić rewitalizację starego cmentarza ewangelickiego znajdującego się w naszej miejscowości.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenie dla owadów zapylających. Większa liczba działań kontrolnych

Pszczoła miodna oraz inne owady zapylające są niezwykle ważną #częścią ekosystemu oraz jednym z ważniejszych czynników plonotwórczych w produkcji roślinnej.

(czytaj więcej)