Dziś mamy 1 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

23 października 2021

Pierwszy mecz w sezonie. Młodziczki wygrywają w Dąbrowie

fot. pow.

fot. pow.

W pierwszym meczu sezonu 2021/2022 młodziczki wygrały na wyjeździe z UKS Dąbrowa Chełmińska 24-18.

Cieszymy się z dobrej inauguracji sezonu. Wiemy co musimy poprawić. Gratulacje dla drużyny. Serdecznie pozdrawiamy naszą Weronikę, która przebywa w szpitalu. Wracaj szybko do Nas.

Skład: Martyna Ciesielska (br), Maria Sobczak (11), Zuzanna Leszczyńska (6), Martyna Branicka (2), Daria Hallas (2), Iga Wiśniewska (2), Wiktoria Radke (1), Marcelina Borowska, Gabriela Kubiak, Julia Dubiel, Martyna Stanisławczyk. Trener: Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)