Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2023

Juniorki zagrają z drużyną z Krakowa. Jutro ostatni mecz

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W drugim spotkaniu gr.D 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek PreZero Akademia Piłki Ręcznej Radom pokonuje SKS KUSY Kraków# Piłka Ręczna 30-24.

Drużyna z Radomia wygrywa cały turniej w Szubinie i melduje się w kolejnej rundzie‼️‼️‼️ Gratulujemy!

Najlepszą zawodniczką w drużynie PreZero APR Radom wybrana została Martyna Dydek.

Jutro ostatni mecz w Szubinie. O godz. 9.00 o awans do 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek nasz zespół zagra z drużyną z Krakowa.

Trzymajcie kciuki!

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)