Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

Debiut czwartoklasistów na parkietach piłki ręcznej. Dali z siebie wszystko

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Nasi chłopcy uczniowie IV klasy sportowej Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni zadebiutowali# dziś na parkietach piłki ręcznej. Dziś w Wągrowcu odbył się III Ogólnopolski Turniej im. Jerzego Kasprzaka zorganizowany przez MKS Nielba Wągrowiec - piłka ręczna.

Przyszło nam się zmierzyć z drużynami ligowymi. Było ciężko, ale z każdym meczem dawaliśmy z siebie wszystko. Będziemy ciężko trenować, gdyż chcemy następnym razem wypaść lepiej.

Końcowa klsyfikacja:

1. Nielba I Wągrowiec
2. Grunwald I Poznań
3. Nielba II Wągrowiec
4. Grunwald II Poznań
5. MKS Poznań
6. MLUKS Orlik Kcynia

Skład: Filip Dubiel, Jan Marciniak, Przemysław Czopek, Sebastian Kałużny, Piotr Majchrzak, Konrad Musiał, Wiktor Kowalewski, Bogumił Chełkowski, Patryk Winiaszewski, Bartosz Wrzyszcz. Trener: Bartek Łyszczarz.

Dziękujemy za zaproszenie. Chłopcy wrócili bardzo zadowoleni. Serdeczne podziękowania dla p.Janusza Kowalskiego.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)