Dziś mamy 10 lutego 2026, wtorek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2026

Wyjątkowe, sportowe popołudnie. Wstęp darmowy

fot. powierzone

fot. powierzone

Zapraszamy wszystkich na #wyjątkowe, sportowe popołudnie w Nakielskiej Hali Sportowej. Nieważne, czy dopiero planujesz założyć łyżwy, czy czujesz się na lodzie jak ryba w wodzie – przygotowaliśmy atrakcje dla każdego!

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Uwierz w Sport”, realizowanego przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To doskonała okazja, by spędzić niedzielę aktywnie, zdrowo i w świetnej atmosferze.

Kiedy? 15 lutego (niedziela)

Gdzie? Lodowisko w Nakielskiej Hali Sportowej

Wstęp: Darmowy!

Sprawdźcie nasz niedzielny rozkład jazdy:

- 12:00 – Pierwsze Kroki: Idealny moment dla dzieci i dorosłych, którzy chcą bezpiecznie zacząć przygodę z łyżwami. Nasi instruktorzy nauczą Was podstaw równowagi i hamowania.

- 13:30 – Bloki Sportowe: Poczujcie sportowe emocje! Hokej na lodzie – pokazy techniki i możliwość spróbowania swoich sił w strzałach do bramki. Łyżwiarstwo figurowe – nauka niesamowitych figur i gracji na lodzie.

- 15:00 – Darmowa Ślizgawka: Czas na czystą radość z jazdy! Zapraszamy na wspólną ślizgawkę w rytmie hitów przygotowanych przez naszego DJ-a.
Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Ucz się od mistrza! Kadrę instruktorską prowadzi Łukasz Korzestański – brązowy medalista Mistrzostw Świata w Ice Crossie.

- Energia i zdrowie – ruch na lodzie to najlepszy sposób na walkę z zimową apatią i dbanie o formę całego organizmu.

Wydarzenie jest otwarte dla każdego, bez względu na wiek. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i sąsiadów – rozgrzejmy atmosferę w Nakle wspólną pasją do sportu!

Materiał: Maciej Zawadka

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

KOBIZE
500PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Korektor w taśmie
7,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Sokownik ze Stali Nierdzewnej 8L – Naturalny Sok Bez Wysiłku
124,99PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Wkład do Mopa Obrotowego Ravi Tango – Mikrofibra do Czyszczenia Podłóg
114,99PLN
0

Zaślubiny Polski z Morzem. Dziś rocznica wydarzenia

10 lutego 1920 roku dowódca# Frontu Pomorskiego gen. Józef Haller dokonał w Pucku symbolicznych zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim. Tym samym potwierdzono wykonanie jednego z punktów postanowień traktatu wersalskiego, przyznającego Polsce dostęp do morza w postaci 140-kilometrowego odcinka wybrzeża.

(czytaj więcej)
0

Godziny wizyt powinny być respektowane. Przełomowy wyrok

Rzecznik Praw Pacjenta zbadał sprawę znacznych opóźnień# w wizytach pacjentów w placówce leczniczej. Bartłomiej Chmielowiec wydał następnie decyzję, że godziny przyjęć pacjentów przez lekarzy i innych pracowników medycznych nie mogą być orientacyjne. Podtrzymanie tej decyzji Rzecznika to przełomowy wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Czym dokarmiać ptaki? Dzięcioły nie pogardzą słoniną

Dokarmianie ptaków zimą to# szlachetna postawa. Radzimy, jak prawidłowo dokarmiać ptaki tak, aby im nie zaszkodzić.

(czytaj więcej)
0

Masowa rzeź Polaków na Wołyniu. Ginęli od siekier, wideł i noży

83 lata temu Ukraińcy rozpoczęli# masową rzeź Polaków na Wołyniu.

(czytaj więcej)