Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

28 kwietnia 2022

Szkoła zawodowa świadomym wyborem. Wizyta logistyków w firmie

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 27 kwietnia 2022 roku grupa logistyków z klasy# 1 Technikum Oddziału Przygotowania Wojskowego w Zespole Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie, uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do firmy SELLA z siedzibą w miejscowości Drzewce w okolicy Łochowa.

SELLA jest polską firmą meblarską, która zajmuje się tworzeniem projektów wyposażenia sal audytoryjnych, auli czy kin oraz ich realizacją i montażem. Projektowaniem mebli zajmuje się już od 1997 roku, co dziś daje ogromną wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, dzięki której Firma stała się liderem branży. Oferuje gotowe projekty foteli i krzeseł, jednak możliwe jest także stworzenie zupełnie nowego mebla, w 100% odpowiadającemu potrzebom i oczekiwaniom klienta. Spotkanie odbyło się dzięki udziałowi szkoły w projekcie "Szkoła zawodowa świadomym wyborem-III edycja", którego współrealizującym obok Powiatu Nakielskiego jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Bydgoszczy. Przedstawiciele PTE byli obecni podczas pierwszej części spotkania, podczas której przedstawiono zakresy działalności, sposób pracy w myśl norm ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015. SELLA s.c. spełnia ponadto wymagania standardu FSC w zakresie zarządzania, produkcji i oznaczania w celu zapewnienia, że materiały pochodzenia leśnego oraz wyroby kupione, oznaczone i sprzedane jako certyfikowane pochodzą z dobrze zarządzanych lasów i kontrolowanych źródeł, a wszystkie związane z nim oświadczenia są uzasadnione i dokładne. W drugiej części spotkania odbył się spacer po firmie, z podziałem na 2 grupy. W trzeciej części odbyły się mini warsztaty z doradztwa zawodowego poprowadzone przez menedżera pana Rafała Miękiewicza. Czas spędzony w Drzewcach szybko minął. Najbardziej aktywni uczniowie otrzymali pamiątkowe firmowe skórzane kalendarze, a dla każdy z uczestników otrzymał ołówek i długopis. Wizyta w Firmie była ciekawym doświadczeniem dla uczniów. Nikt nie spodziewał się, że w lesie, w małej miejscowości pod Bydgoszczą, prowadzi tak atrakcyjną działalność SELLA - polska firma meblarska.

Materiał: Alicja Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)