Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2022

Mistrzostwa Polski Juniorek. Pierwszy mecz wygrany!

fot. pow.

fot. pow.

W pierwszym meczu 1/16 Mistrzostw Polski juniorek zespół MLUKS "Orlik" Kcynia wygrywa z MKS Dwójka Łomża 33-16.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo fajnie. Przed nami jeszcze dwa ciężkie spotkania. Będziemy walczyć. Brawa dla zespołu - przekazał trener MLUKS "Orlik" Kcynia Bartek Łyszczarz. W sobotę o 14.30 gramy z Agrykolą Warszawa.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Natalia Grzegorek (6), Maja Michalska (5), Daria Walentowska (5), Emilia Łyszczarz (4), Maria Kutka (4), Kinga Białachowska (2), Kinga Wiśniewska (2), Kinga Chełminiak (2), Julia Zwolak (1), Patrycja Kwiatkowska (1), Wiktoria Sawicka (1), Marta Wilczyńska, Martyna Popielarz. Trenerzy: Bartek Łyszczarz i Jacek Kuliński.

Materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)