Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

18 maja 2022

Zwycięstwo na koniec rozgrywek. Sytuacja zmieniła się po przerwie

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

Udanie zakończyły rozgrywki# Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczki zawodniczki MLUKS Orlik Kcynia. W ostatnim spotkaniu pokonały MKS Brodnica II 22-18.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga zespołu z Brodnicy, który prowadził już 4 bramkami (3-7, 5-9, 6-10). W końcówce udało się nam zniwelować straty do dwóch bramkę 9-11 dla MKS-u.

Po przerwie nasz zespół wyglądał zupełnie inaczej. Bardzo mocna obrona, w końcu skuteczny atak. W pierwszych 20 minutach drugiej połowy wygrywamy 11-3, wychodzimy na prowadzenie 20-14 i w ostatnich 5 minutach dowozimy zwycięstwo do końca
W spotkaniach o miejscach 5-10 nasz zespół był niepokonany i ostatecznie zajął 5. miejsce. Gratulujemy.

Skład: Martyna Ciesielska (br), Zuzanna Leszczyńska (10), Weronika Hallas (5), Maria Sobczak (3), Iga Wiśniewska (3), Martyna Branicka (1), Julia Dubiel, Gabriela Kubiak, Martyna Stanisławczyk, Marcelina Borowska. Trener: Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartosz Łyszczarz - MLUKS Orlik Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)